Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Rozcestník zajímavých odkazů problematiky ICT plánu.

Rozcestník zajímavých odkazů problematiky ICT plánu.

Téma tvorby ICT plánu se v ředitelnách škol objevuje častěji a proto bude dobré si shrnout některé dobré rady a již publikované moudra do přehledného seznamu odkazů. Pokud bychom citovali Billa Gatese

„… Tok informací je krevním oběhem každé organizace …“

jehož výrok bezpochyby platí i pro školy, pak níže uvedené zdroje jsou stručným úvodem do problematiky týkající se života všech škol.

ICT ve vzdělávání – stránka wikipedie týkající se tématu ICT plánu

Strategie ředitele v rozvoji informačních a komunikačních služeb – seznam prezentací o ICT plánování

Náplň práce ICT metodika – soubor informací o náplní práce a funkci ICT metodika

Standard ICT služeb ve škole – metodický pokyn MŠMT

Kalkulačka ICT standardu – jednoduchý XLS vzor jak spočítat vybavenost ve vaší škole

Rádi přivítáme další Vaše náměty jak tento seznam rozšířit.

O Josef Dostál

Josef Dostál
V roce 2004 úspěšně ukončil studium na ČVUT, fakultě elektrotechnické, v Praze v inženýrském studiu oboru Ekonomika a řízení v elektrotechnice. V současnost je jednatelem společnosti Boxed, s.r.o. Praha, která poskytuje komplexní řešení ICT služeb a dodávek AV techniky pro EDU instituce v ČR. Zde vykonává funkce provozního a finančního ředitele společnosti. Má velký podíl na rozvoji společnosti, aktivně se účastní na tvorbě a naplňování strategických cílů společnosti.