Úvodní stránka / Aktuálně / Spuštění portálu ITveSkole.cz

Spuštění portálu ITveSkole.cz

Vážení čtenáři,

dovolte nám, abychom vám představili nový portál se zaměřením na ICT ve vzdělávání. Prvně věříme, že nebude určen pouze uzavřené společnosti odborníků na informační a komunikační technologie, ale budou jej navštěvovat všichni, kteří moderní techniku ve vzdělávání používají.

Naše nově vzniklá nezisková organizace ITveSkole.cz, o.p.s.,  dostala do vínku nelehké téma. Je jím mimo jiné rozšiřování aktuálního dění kolem ICT nejen na školách, osvěta a metodická pomoc v této oblasti. Jistě nám dáte za pravdu, že v dnešní době komunikační technologie prolínají prakticky každou lidskou činnost, vzdělávání nevyjímaje. Náš redakční kolektiv se v následujících letech bude snažit přinášet v čitelné podobě to, o čem odborníci ICT diskutují, jaké novinky přicházejí do praxe a jak řešit aktuální problémy především v oblasti ICT. Naším cílem je udržet čtenáře ve spojení s moderní dobou a ukázat mu, že technické a komunikační nástroje slouží především pro něj. To vše se budeme snažit předkládat v přátelské podobě, bez zbytečné komerce a jazykem, který bude srozumitelný i pro laika. Věříme, že kvalita obsahu a komunita čtenářů a přispěvovatelů porostou, že se portál ITveSkole.cz stane nedílnou součástí studnice vědění na poli ICT.

Rádi bychom touto cestou přizvali všechny odborníky a nezávislé autory, aby přiložili ruku k dílu. V rámci portálu rádi uvítáme aktivní členy, kterým poskytneme místo pro publikování jejich vlastní tvorby.  Naší pozvánku posíláme také komentátorům, jejichž názory jako důležitou zpětnou vazbu přivítáme v reakcích na zveřejňované články a příspěvky.

Za tým ITveSkole.cz, o.p.s.

Ing.Josef Dostál

Co nepřijde v pravý čas, nepřijde nikdy.

Bjørnstjerne Bjørnson

O Josef Dostál

Josef Dostál
V roce 2004 úspěšně ukončil studium na ČVUT, fakultě elektrotechnické, v Praze v inženýrském studiu oboru Ekonomika a řízení v elektrotechnice. V současnost je jednatelem společnosti Boxed, s.r.o. Praha, která poskytuje komplexní řešení ICT služeb a dodávek AV techniky pro EDU instituce v ČR. Zde vykonává funkce provozního a finančního ředitele společnosti. Má velký podíl na rozvoji společnosti, aktivně se účastní na tvorbě a naplňování strategických cílů společnosti.