Úvodní stránka / Aktuálně / Představení Windows 8.1 na konferenci Build 2013

Představení Windows 8.1 na konferenci Build 2013

V záznamu z  Keynote se můžeme seznámit s klíčovými vylepšeními ve Windows 8.1. Nově je také k dispozici ke stažení a vyzkoušení Windows 8.1 Enterprise Preview. Seznamte se s vlastnostmi, které tato nová verze Windows přináší, ještě dnes.

Steve Ballmer na pódiu Julie Larson-Green představil nové Windows 8.1.

O Radek Švehla

Radek Švehla
Absolvent střední průmyslové školy elektrotechnické. Po ukončení studia se ve své profesní kariéře vždy věnoval komunikačním a informačním technologiím. V posledních deseti letech pracoval pro nadnárodní distributorskou společnost TechData Distribution a byl členem českého zastoupení společnost Acer, významného světového výrobce výpočetní techniky. Aktualně pracuje ve společnosti ITveSkole.cz o.p.s., kde se díky svým bohatým zkušenostem v oblasti ICT podílí na tvorbě a výběru správných školních řešení směřujících k inovaci výuky za využití moderních technologií.