Úvodní stránka / Aktuálně / Vybavení pro výuku přírodovědných oborů

Vybavení pro výuku přírodovědných oborů

Co získáte s Vernierem?

Nabízíme desítky různých senzorů pro biologii, fyziku a chemii. Měřit můžete v terénu i v laboratoři.

Poskytujeme také akreditované školení a technickou i metodickou podporu.

Jsme komunita aktivních učitelů, propagujeme tedy něco, s čím sami nadšeně pracujeme!

Nedílnou součástí jsou stovky českých námětů, desítky videí.

Přidejte se k nám!

vernier_logo_2

Datalogger Vernier LabQuest 2

Vernier LabQuest 2

• snadné ovládání, barevný dotykový displej 800×480
  • odolné provedení pro měření v terénu
  • lze využít také pro připojení čidel k počítači s dataprojektorem
  • frekvence měření až 100 kHz, měření mnoha senzory najednou
  • kompatibilní s více než 70 senzory
  • vestavěný GPS modul, 3D akcelerometr,mikrofon a další čidla
  • lze připojit flash disk, paměťovou kartu a také WiFi a Bluetooth
  • nástroje pro analýzu a zpracování dat
  • software Logger Lite v češtině zdarma

O Radek Švehla

Radek Švehla
Absolvent střední průmyslové školy elektrotechnické. Po ukončení studia se ve své profesní kariéře vždy věnoval komunikačním a informačním technologiím. V posledních deseti letech pracoval pro nadnárodní distributorskou společnost TechData Distribution a byl členem českého zastoupení společnost Acer, významného světového výrobce výpočetní techniky. Aktualně pracuje ve společnosti ITveSkole.cz o.p.s., kde se díky svým bohatým zkušenostem v oblasti ICT podílí na tvorbě a výběru správných školních řešení směřujících k inovaci výuky za využití moderních technologií.