Úvodní stránka / Aktuálně / Corinth Micro Plant vzdělávací aplikace pro Windows 8

Corinth Micro Plant vzdělávací aplikace pro Windows 8

Corinth Micro Plant je první ze série interaktivních vzdělávacích aplikací postavených na platformě Corinth Micro, která byla vyvinuta pro Windows 8. Vedení Microsoftu možnosti této nové platformy zaujaly natolik, že se Corinth stal jedním z partnerů jeho vzdělávacího programu. Microsoftem zařadil produkty Corinth do seznamu nejlepších vzdělávacích aplikací pro Windows 8 v kategorii „Věda”.

„Škola hrou děti baví a vzbuzuje v nich větší zájem o studium ve srovnání s nudným výkladem. Uvědomuje si to také společnost Corinth Investment, která uživatele Windows 8 nepřestává zásobovat výukovými aplikacemi.”

Pro získání inspirace k inovativní výuce si můžete prohlédnout následující videa:

Corinth Micro Plant

Apliakce zaměřená na struktůru rostlin – od celkového pohledu až po buněčnou strukturu.

windows_store_icon

Corinth Micro Engines
Aplikace zobrazující 3D modely motorů.

windows_store_icon

O Radek Švehla

Radek Švehla
Absolvent střední průmyslové školy elektrotechnické. Po ukončení studia se ve své profesní kariéře vždy věnoval komunikačním a informačním technologiím. V posledních deseti letech pracoval pro nadnárodní distributorskou společnost TechData Distribution a byl členem českého zastoupení společnost Acer, významného světového výrobce výpočetní techniky. Aktualně pracuje ve společnosti ITveSkole.cz o.p.s., kde se díky svým bohatým zkušenostem v oblasti ICT podílí na tvorbě a výběru správných školních řešení směřujících k inovaci výuky za využití moderních technologií.