Úvodní stránka / Vzdělávání ITveSkole, o.p.s. / Pro nový školní rok máme nové akreditované kurzy

Pro nový školní rok máme nové akreditované kurzy

Se začínajícím školním rokem jsme pro vás připravili aktualizovanou nabídku
dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků.

17034452_sV souladu s aktuálními potřebami vzdělávání v České republice, které jako jednu z priorit vnímá zlepšení vztahu dětí k přírodovědným a technickým oborům, jsme pro učitele základních, středních a speciálních škol připravili širokou nabídku akreditovaného vzdělávání v této oblasti.

S námi se naučíte využívat moderní interaktivní techniku ve výuce. Dozvíte se, jaké optimální postupy ve výuce použít. Naučíme vás, jak správně interpretovat naměřená data a spoustu dalších užitečných věcí.

Školení lze využít jako součást přípravy učitelů v rámci projektů financovaných z prostředků EU. Pomůžeme vám organizovat pro děti projektové dny a jiné podobné aktivity.

Zároveň reagujeme na aktualizaci produktů Microsoft Office a připravili jsme pro Vás kurzy práce v jednotlivých nástrojích sady Microsoft Office ve verzích 2013. Stále také nabízíme kurzy pro pedagogy zaměřené na tvorbu DUM ve vazbě na projekt EU peníze školám, který se pomalu chýlí ke svému konci.

PŘEHLED NOVÝCH AKREDITACÍ

1. Správa školního webu s využitím redakčního systému WordPress
  2. Microsoft PowerPoint 2013 začátečníci – online školení
  3. Microsoft PowerPoint 2013 začátečníci – online školení
  4. OpenOffice.org/LibreOffice Calc – Využití tab. kalkulátoru v pedagogické praxi
  5. Microsoft Excel 2013 začátečníci – online školení
  6. Microsoft Word 2013 pokročilí – online školení
  7. Microsoft Word 2013 začátečníci – online školení
  8. Microsoft PowerPoint 2013 pokročilí – online školení
  9. Microsoft Excel 2013 mírně pokročilí – online školení
  10. Microsoft MS Outlook 2013 v činnosti pedagoga
  11. Microsoft OneNote 2013 začátečníci
  12. Microsoft OneNote 2013 pokročilí
  13. Interaktivní technika v přírodovědných a technických předmětech, teoretické úlohy
  14. Interaktivní technika v přírodovědných a technických předmětech, experiment
  15. Interaktivní technika v přírodovědných a technických předmětech, tabulky
  16. Interaktivní technika v přírodovědných a technických předmětech, grafy
  17. Tajemství správných prezentací ve výuce Jak plánovat rozvoj ICT na naší škole
  18. Administrátor počítačových sítí – vybavení pro infrastrukturu
  19. Administrátor počítačových sítí – serverová řešení
  20. Administrátor počítačových sítí – cloudová řešení
  21. Administrátor počítačových sítí – řízení firemní sítě
  22. Administrátor školních počítačových sítí – cloudová řešení
  23. Administrátor školních počítačových sítí – serverová řešení
  24. Administrátor firemních počítačových sítí
  25. Administrátor školních počítačových sítí – vybavení pro infrastrukturu
  26. OpenOffice.org/LibreOfficeWriter – Využití textového editoru v pedagogické praxi
  27. Microsoft Windows 8 efektivně
  28. Microsoft Excel 2013 začátečníci
  29. Microsoft Excel 2013 mírně pokročilí
  30. Microsoft Word 2013 pokročilí Microsoft Word 2013 začátečníci
  31. Microsoft PowerPoint 2013 začátečníci
  32. Microsoft PowerPoint 2013 pokročilí
  33. Administrátor školních počítačových sítí – řízení školní sítě
  34. Administrátor školních počítačových sítí

O Gabriela Hošková

Gabriela Hošková
Absolventka střední pedagogické školy. V roce 2011 odpromovala na Vysoké škole obchodní v Praze v inženýrském studijním programu Management cestovního ruchu. Ve stejném roce nastoupila ve společnosti BOXED, s.r.o., kde v současné chvíli pracuje v odděleních Péče o zákazníky a Vzdělávání.