Úvodní stránka / Aktuálně / DOMINO – vyhlášen 3. ročník soutěže v tvorbě DUM

DOMINO – vyhlášen 3. ročník soutěže v tvorbě DUM

„Dobrou školu nedělá moderní technika, ale lidé, kteří s ní pracují.“ Pod tímto mottem vstoupila letos celostátní soutěž digitálních učebních materiálů (DUM) pořádána Národním institutem pro další vzdělávání ve spolupráci s MŠMT a dalšími partnery již do svého třetího ročníku.

Cílem soutěže je motivovat a podpořit aktivitu učitelů v tvorbě DUM i zájem o inovaci vyučovacího procesu a rozšíření ICT do většiny předmětů vyučovaných na školách.

Zájemci se mohou přihlásit online na stránkách soutěže, kde zároveň získají další podrobné informace k účasti. Soutěž je spolufinancována z prostředků OP VK.

Ne náhodou je partnerem soutěže společnost BOXED, s.r.o., která je provozovatelem největšího portálu DUMY.cz digitálních učebních materiálů v České republice.

O Gamba Robert

Gamba Robert
Vystudoval Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy v Praze, obor učitelství matematika-fyzika. Pracoval ve státní správě na pozici ředitele školského úřadu a vedoucího odboru školství krajského úřadu. Stál na počátku zavádění informačních technologií ve školství, dlouhodobě se věnuje problematice rozvoje lidských zdrojů a celoživotnímu vzdělávání. Je autorem řady úspěšných projektů z této oblasti (RISA Liberec, TECHYes, Trojlístek, Triangl,...) a studií z oblasti školství. Mezi jeho oblíbené aktivity patří vzdělávání dospělých, kolo a běžky.

Jeden komentář

1. Profilový obrázek
    Jana Jáchimová

Doufám, že soutěž přinese nejen na portál dumy.cz spoustu kvalitních materiálů.