Úvodní stránka / Aktuálně / Připravované novinky ve Windows Server 2012 R2

Připravované novinky ve Windows Server 2012 R2

Ještě dříve, než jsme si pořádně zažili novinky ve Windows Server 2012, připravuje pro nás společnost Microsoft další velkou porci vylepšení a novinek tohoto systému. Jak jsme si již zvykli u Windows Server 2008, bude tato i „meziverze“ opět označená „R2“, tedy Microsoft Windows Server 2012 R2.

Pokud vás novinky ve Windows Serveru 2012 R2 zajímají již nyní a rádi byste si o nich v klidu přečetli, připravil pro vás Microsoft zdarma v elektronické podobě knihu „Introducing Windows Server 2012 R2 Preview Release„, ve které jsou na více než sto stranách popsány nejzajímavější novinky této připavované verze serveru.

Knihu si můžete zdarma stáhnout ve formátu PDF.

O František Hůlka

František Hůlka
Ve volném čase se věnuji rodině, sportu, přírodě, fotografování a rád něco kutím :-).