Úvodní stránka / Konference a aktivity / Soutěž po stopách vědy

Soutěž po stopách vědy

Česká pobočka Googlu a Scio odstartovali 23. 9. 2013 soutěž Po stopách vědy (www.postopachvedy.cz). Veřejnost může do 2. října hlasovat na stránkách soutěže a vybírat z vědkyň a vědců spojených s Českou republikou, kteří reprezentují poslední tři století bádání a vynalézání, přičemž jejich jména nepatří mezi obecně známá. Google by rád tímto způsobem podpořil vědní a technické obory spadající pod STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics), Scio by  rádo při té příležitosti poukázalo na fakt, že české děti matematika a další exaktní obory ve škole nebaví.

Zdroj: NEUVEDEN. Po stopách vědy [online]. [cit. 26.9.2013]. Dostupný na WWW: www.postopachvedy.cz

 

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek