Úvodní stránka / Konference a aktivity / Soutěž Zlatý oříšek letos vstupuje do 15. ročníku

Soutěž Zlatý oříšek letos vstupuje do 15. ročníku

Soutěž Zlatý oříšek je určena všem talentovaným a šikovným dětem. Jejím posláním je ukázat na konkrétních příkladech, že má smysl intenzivně studovat a o něco smysluplného se snažit.

Laureátem se může stát každý chlapec nebo děvče od 6 do 14 let, ale také kolektiv dětí (s věkovou hranicí do 15 let, přičemž průměrný věk souboru nesmí být vyšší než 14 let), který v daném roce vytvoří nebo učiní něco mimořádného v kterémkoliv oboru.

Soutěž Zlatý oříšek nemá kategorie. Záměrně vedle sebe stavíme úspěšné děti z nejrůznějších oborů, např.: umění, sportu, ekologie, mineralogie, fyziky, v jazykových schopnostech a dovednostech, v chovatelství, literatuře atd. Uzávěrka přihlášek letošního ročníku je 10. října 2013.

Další informace o soutěži Zlatý oříšek naleznete jednak v přiloženém dopise pro ředitele škol a také na internetových stránkách www.zlatyorisek.cz.

Organizátoři věří, že se jim podaří oslovit co nejvíce úspěšných a nadaných dětí, které pomohou naplňovat celospolečenské poslání projektu Zlatý oříšek.

Organizátor projektu: Mgr. Jiří Kotmel
Olšanská 3 | 130 00 Praha 3 | tel.: 222 320 421 | fax: 222 320 426 | mobil: 602 201 488
e-mail: jiri.kotmel@zlaty-orisek.cz | www.zlaty-orisek.cz

 

Zdroj: HAVELKOVÁ, Lenka. Školský portál Pardubického kraje [online]. [cit. 3.10.2013]. Dostupný na WWW: http://www.klickevzdelani.cz/Pedagogi%C4%8Dt%C3%ADpracovn%C3%ADci/Sborovna/Sout%C4%9B%C5%BEe/tabid/263/ID/22626/Soutez-Zlaty-orisek-letos-vstupuje-do-15-rocniku.aspx

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek