Úvodní stránka / Konference a aktivity / Soutěž Zlatý oříšek letos vstupuje do 15. ročníku

Soutěž Zlatý oříšek letos vstupuje do 15. ročníku

Soutěž Zlatý oříšek je určena všem talentovaným a šikovným dětem. Jejím posláním je ukázat na konkrétních příkladech, že má smysl intenzivně studovat a o něco smysluplného se snažit.

Laureátem se může stát každý chlapec nebo děvče od 6 do 14 let, ale také kolektiv dětí (s věkovou hranicí do 15 let, přičemž průměrný věk souboru nesmí být vyšší než 14 let), který v daném roce vytvoří nebo učiní něco mimořádného v kterémkoliv oboru.

Soutěž Zlatý oříšek nemá kategorie. Záměrně vedle sebe stavíme úspěšné děti z nejrůznějších oborů, např.: umění, sportu, ekologie, mineralogie, fyziky, v jazykových schopnostech a dovednostech, v chovatelství, literatuře atd. Uzávěrka přihlášek letošního ročníku je 10. října 2013.

Další informace o soutěži Zlatý oříšek naleznete jednak v přiloženém dopise pro ředitele škol a také na internetových stránkách www.zlatyorisek.cz.

Organizátoři věří, že se jim podaří oslovit co nejvíce úspěšných a nadaných dětí, které pomohou naplňovat celospolečenské poslání projektu Zlatý oříšek.

Organizátor projektu: Mgr. Jiří Kotmel
Olšanská 3 | 130 00 Praha 3 | tel.: 222 320 421 | fax: 222 320 426 | mobil: 602 201 488
e-mail: jiri.kotmel@zlaty-orisek.cz | www.zlaty-orisek.cz

Zdroj: HAVELKOVÁ, Lenka. Školský portál Pardubického kraje [online]. [cit. 3.10.2013]. Dostupný na WWW: http://www.klickevzdelani.cz/Pedagogi%C4%8Dt%C3%ADpracovn%C3%ADci/Sborovna/Sout%C4%9B%C5%BEe/tabid/263/ID/22626/Soutez-Zlaty-orisek-letos-vstupuje-do-15-rocniku.aspx