Úvodní stránka / Konference a aktivity / České přednášky s Educanet Praha | GoogleApps summit česká verze

České přednášky s Educanet Praha | GoogleApps summit česká verze

S potěšením  si Vás dovolujeme pozvat  na druhý ročník Google Summitu ve vzdělávání ve spolupráci se školou EDUCAnet Praha, který se uskuteční v Praze o víkendu ve dnech 12.-13. října 2013.

Na summit se sjedou experti na Google Education nejen ze Spojených států a dalších zemí, ale poprvé, také odborníci z České republiky.

Náplň přednášek a workshopů se bude týkat hlavně témat úzce souvisejících s Google Education – Google Apps, Google GEO (Google Maps & Google Earth), Chromebooks, Android a více.

GoogleApps summit je určen pro učitele a lektory, administrativní pracovníky a IT manažery ve školství, kteří pracují s GoogleApps nebo o zavedení Google Apps uvažují. Vybrat si můžete z přednášek buď v českém nebo anglickém jazyce.

Zaručujeme, že nabyté vědomosti a zkušenosti ihned využijete v praxi či ve svých třídách následující pondělí.

Přednášky a workshopy jsou rozdělené podle uživatelské úrovně. Začátečníkům představíme GoogleApps a možnosti jejich využití a s pokročilými uživately se například zaměříme na použití AppsScriptu ve výuce a při vývoji androidových aplikací.

Součástí summitu jsou i dvě networkingové akce – v pátek na uvítanou, v sobotu pak na utvrzení Vašich nově získaných kontaktů. Výborná atmosféra je samožřejmě objednána[MH1] .

SPECIÁLNÍ NABÍDKA pro české účastníky činí pouze 1 500,- Kč bez DPH

Platbu a registraci lze provést několika způsoby.
Bankovní účet – http://www.praguesummit.org/registration.
Kreditní karta, Paypal (stále prosím vyplňte i registrační formulář) https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=DTXMFNGGNJY98

Pro získání této speciální nabídky při platbě zadejte kód „educanet 1500kč“ v kolonce slevový kód.

Více informací o tomto summitu najdete na www.praguesummit.org.

Těšíme se na Vás!

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek