Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Objevte nové způsoby práce a zábavy ve Windows 8.1.

Objevte nové způsoby práce a zábavy ve Windows 8.1.

Vydejte se na prohlídku

Pusťte si toto video a podívejte se na některé funkce Windows 8.1, které vám přinášejí to nejlepší z dotykových aplikací a práce na ploše.

Další informace o funkcích Windows 8.1. Všechno, co už máte rádi. A spoustu dalšího.

Myš, klávesnice a staré známé programy

I když si pořídíte nový počítač s dotykovým displejem, můžete pořád používat myš, klávesnici a plochu Windows tak, jak jste zvyklí. Můžete použít prakticky libovolnou tiskárnu. Programy, které fungují ve Windows 7, fungují taky ve Windows 8.1. Základní věci – od rychlosti spuštění až po zabezpečení – jsou lepší než dřív.

Počítač vše v jednom s Windows 8.1

Dotykové displeje, aplikace a online úložiště

Díky aplikacím z Windows Storu a novým možnostem dotykového ovládání vám Windows 8.1 poskytuje svět dotykové zábavy všeho druhu. A SkyDrive – bezplatné online úložiště, které je součástí Windows 8.1 – zajišťuje, že svoje soubory budete mít pořád po ruce na libovolném počítači nebo zařízení.

Tablet s Windows 8.1

Srovnání Windows 7 s Windows 8.1

Windows 7

Windows 8.1

Stará známá plocha

Značka zaškrtnutí

Práce s myší a klávesnicí

Práce s Wordem, Excelem, Outlookem a jinými oblíbenými programy

Značka zaškrtnutí

Určeno pro dotykové počítače a tablety

Aplikace z Windows Storu

Značka zaškrtnutí

Pošta, Lidé a další předinstalované aplikace

Značka zaškrtnutí

Synchronizace nastavení a aplikací na všech počítačích a zařízeních

Značka zaškrtnutí

Inteligentní hledání Bing, které prohledává web, aplikace a počítač

Značka zaškrtnutí

Úvodní obrazovka s živými aktualizacemi

Rychlejší spouštění

Nové tablety a počítače

Najděte si svou velikost, barvu, cenu a styl. S takovými možnostmi výběru určitě najdete ten pravý.

Nové tablety jsou univerzální a stylové, rychlé jako blesk a přitom lehoučké. Notebooky a počítače dva v jednom s připínací klávesnicí vám poskytnou rychlost a výkon s dokonalou přenositelností. Počítače vše v jednom a stolní počítače nabízejí větší obrazovky pro maximální výkony v práci i při hraní her.

Notebook

Začínáme

Zapněte svůj nový tablet nebo počítač s Windows a hned se seznamte s jeho ovládáním. Důležité je prozkoumat rohy a okraje, kde najdete většinu toho, co děláte nejčastěji, jako je přepínání mezi aplikacemi, sdílení věcí s přáteli a úprava nastavení. Brzo budete střídat práci se zábavou – nebo dělat obojí najednou.

Další informace o seznámení

Více naleznete zde.

Zdroj: AUTOR NEUVEDEN. Windows [online]. [cit. 18.10.2013]. Dostupný na WWW: http://windows.microsoft.com/cs-cz/windows-8/meet?ocid=WIN81GA_O_MSCOM_PROG_MEET_NULL_NULL