Úvodní stránka / Aktuálně / DOMINO – termín pro podání přihlášek prodloužen

DOMINO – termín pro podání přihlášek prodloužen

„Dobrou školu nedělá moderní technika, ale lidé, kteří s ní pracují.“ Pod tímto mottem vstoupila letos celostátní soutěž digitálních učebních materiálů (DUM) pořádána Národním institutem pro další vzdělávání ve spolupráci s MŠMT a dalšími partnery již do svého třetího ročníku.

Dovolujeme si Vás tímto upozornit, že termín pro podání přihlášek do soutěže Domino ČR  2013 byl prodloužen do pondělí 4. listopadu 2013. Pokud jsou mezi učitelkami či učiteli Vaší školy tací, kteří mají tvůrčí potenciál a měli by zájem se soutěže zúčastnit, prosíme o předání této informace a podporu jejich účasti. Tak jako loni budou vítězové semifinálových kol i finále soutěže odměněni hodnotnými cenami, které poskytnou naši partneři. Přihlásit se můžete na stránkách soutěže.

Partnerem soutěže je mimo jiné společnost BOXED, s.r.o.

O Gamba Robert

Gamba Robert
Vystudoval Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy v Praze, obor učitelství matematika-fyzika. Pracoval ve státní správě na pozici ředitele školského úřadu a vedoucího odboru školství krajského úřadu. Stál na počátku zavádění informačních technologií ve školství, dlouhodobě se věnuje problematice rozvoje lidských zdrojů a celoživotnímu vzdělávání. Je autorem řady úspěšných projektů z této oblasti (RISA Liberec, TECHYes, Trojlístek, Triangl,...) a studií z oblasti školství. Mezi jeho oblíbené aktivity patří vzdělávání dospělých, kolo a běžky.