Úvodní stránka / Aktuálně / Surface RT a špatná výdrž baterie? Zkuste toto

Surface RT a špatná výdrž baterie? Zkuste toto

Pokud jste na svém tabletu  provedli upgrade z Windows 8.1 RT Preview na Windows 8.1 RT a pociťuje znatelný pokles výdrže baterie, můžete zkusit pro vyřešení následující postup:

Step 1:
Swipe in from the right edge of the screen, and then tap Search.
(If you’re using a mouse, point to the lower-right corner of the screen, move the mouse pointer up, and then click Search.)
Step 2: In the search box, enter command prompt.
Step 3: Touch and hold (or right-click) Command Promptto bring up the context menu. Tap or click Run as administrator.
Step 4: On the User Account Control dialog box, tap or click Yes.
Step 5: At the Administrator: Command Prompt, enter the following:
powercfg -setdcvalueindex SCHEME_CURRENT 19cbb8fa-5279-450e-9fac-8a3d5fedd0c1 12bbebe6-58d6-4636-95bb-3217ef867c1a 3
Step 6: Then enter
powercfg -setactive scheme_current

Zdroj:  http://www.klatovsky.cz/

O Radek Švehla

Radek Švehla
Absolvent střední průmyslové školy elektrotechnické. Po ukončení studia se ve své profesní kariéře vždy věnoval komunikačním a informačním technologiím. V posledních deseti letech pracoval pro nadnárodní distributorskou společnost TechData Distribution a byl členem českého zastoupení společnost Acer, významného světového výrobce výpočetní techniky. Aktualně pracuje ve společnosti ITveSkole.cz o.p.s., kde se díky svým bohatým zkušenostem v oblasti ICT podílí na tvorbě a výběru správných školních řešení směřujících k inovaci výuky za využití moderních technologií.