Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Světem Internetu bezpečně

Světem Internetu bezpečně

Jaké služby v prostředí Internetu používáme? Mailujeme? Chatujeme? Máme svou webovou stránku nebo profil v prostředí sociálních sítí? Zveřejňujeme informace o svém životě, plánech, názorech, zpřístupňujeme fotky z dovolené a absolvovaných společenských akcích? A co náš notebook, tablet, spartphone? Staráme se o ně pečlivě? Chráníme je adekvátně před zneužitím?

Zajímavou přednášku na toto téma s přednášejícími Andreou Kropáčovou z CESNETu a Janem Kolouchem Ph.D.  z Policejní akedemie ČR si můžete pustit na této stránce http://cas.msite.cesnet.cz/CESNET/Viewer/?peid=bf3c800bf7b04a79ada3e5b79fb946b21d . Přednáška je kromě videa doplněna přehlednou prezentací.

Zdroj: KROPÁČOVÁ, Andrea; KOLOUCH PH.D., Jan. Věda, které rozumíte [online]. [cit. 13.11.2013]. Dostupný na WWW: http://cas.msite.cesnet.cz/CESNET/Viewer/?peid=bf3c800bf7b04a79ada3e5b79fb946b21d

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

2 komentáře

 1. Profilový obrázek

  Nevíte někdo jak tu prezentaci stáhnout? Moc nevěřim že to tam tak měsíc zůstane.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

 • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

  Číst více »

Katalog řešení

 • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

  Číst více »

Aktivity, konference

 • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

  Číst více »

Rolovat na počátek