Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Světem Internetu bezpečně

Světem Internetu bezpečně

Jaké služby v prostředí Internetu používáme? Mailujeme? Chatujeme? Máme svou webovou stránku nebo profil v prostředí sociálních sítí? Zveřejňujeme informace o svém životě, plánech, názorech, zpřístupňujeme fotky z dovolené a absolvovaných společenských akcích? A co náš notebook, tablet, spartphone? Staráme se o ně pečlivě? Chráníme je adekvátně před zneužitím?

Zajímavou přednášku na toto téma s přednášejícími Andreou Kropáčovou z CESNETu a Janem Kolouchem Ph.D.  z Policejní akedemie ČR si můžete pustit na této stránce http://cas.msite.cesnet.cz/CESNET/Viewer/?peid=bf3c800bf7b04a79ada3e5b79fb946b21d . Přednáška je kromě videa doplněna přehlednou prezentací.

Zdroj: KROPÁČOVÁ, Andrea; KOLOUCH PH.D., Jan. Věda, které rozumíte [online]. [cit. 13.11.2013]. Dostupný na WWW: http://cas.msite.cesnet.cz/CESNET/Viewer/?peid=bf3c800bf7b04a79ada3e5b79fb946b21d

2 komentáře

1. Profilový obrázek

Nevíte někdo jak tu prezentaci stáhnout? Moc nevěřim že to tam tak měsíc zůstane.