Úvodní stránka / Aktuálně / NEPŘEHLÉDNĚTE! – Plánujete předkládat svůj projekt do nového Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání?

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, jako pověřený Řídicí orgán připravovaného Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (OP VVV), oslovuje potenciální předkladatele projektů do tohoto programu a žádá je o sdělení předběžné stručné a nezávazné informace. Pokud Vaše organizace/společnost plánuje předložit projekt po roce 2014 v souladu s aktuálním zněním OP VVV (viz příloha níže), jehož celkové odhadované náklady překročí hranici 100 mil. Kč, velice bychom uvítali zaslání krátké informace o tomto připravovaném projektu.

MŠMT dále upřesňuje, že pokud žadatelé ve stanoveném termínu do konce listopadu tohoto roku nesdělí informace o svých připravovaných projektech, nebude tato skutečnost znamenat zamezení možnosti předkládat projektové žádosti do OP VVV po roce 2014. Šablonu k vyplnění naleznete v příloze.

Požadované informace je nutné doručit nejpozději do 30. listopadu 2013 na tuto e-mailovou adresu: barbora.zvarova@msmt.cz (petr.jirman@msmt.cz)

Celý text dopisu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy naleznete zde – Dopis_MŠMT.pdf, soubor typu pdf, (386,58 kB)

Přílohy:

Návrh operačního programu (verze k 30. září 2013) – Příloha 1 – OP VVV.pdf

Šablona informace o významném projektu – Příloha 2 – šablona.doc, soubor typu doc, (34 kB)

Zdroj: AUTOR NEUVEDEN. MŠMT [online]. [cit. 18.11.2013]. Dostupný na WWW: http://www.msmt.cz/strukturalni-fondy/neprehlednete-planujete-predkladat-svuj-projekt-do-noveho-1