Úvodní stránka / Aktuálně / ZyXEL spouští akci „Šrotovné“ na firewally

ZyXEL spouští akci „Šrotovné“ na firewally

Za starý firewall získejte na protiúčet zcela nový s 25% slevou!

Společnost ZyXEL Communications, přední dodavatel síťových a komunikačních řešení, zahájila novou promoakci v podobě nabídky protiúčtu, aby podpořila vstup svých nových produktů na trh. Jde o VPN firewally ZyWALL 110, 310 a 1100, které nabízejí vyšší propustnost nutnou pro plnění stále náročnějších potřeb vzdálené konektivity. Partneři mohou u těchto firewallů nabídnout 25 procentní slevu, pokud zákazníci dají na protiúčet staré zařízení ZyWALL USG nebo konkurenční bezpečnostní produkt (jako např. Astaro, Cisco, Fortinet, Juniper/Netscreen, Symantec, SonicWALL, 3Com nebo Netgear.). Počet zařízení, která lze dát na protiúčet, přitom není nijak omezen, takže koncoví uživatelé, kteří jich mají více, mohou dosáhnout významných úspor.

Pro více informací nás kontaktujete na rsvehla@itveskole.cz .

Celý článek naleznete zde.

O Radek Švehla

Radek Švehla
Absolvent střední průmyslové školy elektrotechnické. Po ukončení studia se ve své profesní kariéře vždy věnoval komunikačním a informačním technologiím. V posledních deseti letech pracoval pro nadnárodní distributorskou společnost TechData Distribution a byl členem českého zastoupení společnost Acer, významného světového výrobce výpočetní techniky. Aktualně pracuje ve společnosti ITveSkole.cz o.p.s., kde se díky svým bohatým zkušenostem v oblasti ICT podílí na tvorbě a výběru správných školních řešení směřujících k inovaci výuky za využití moderních technologií.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek