Úvodní stránka / Aktuálně / Váš rychlý a přehledný průvodce výběrem notebooku

Váš rychlý a přehledný průvodce výběrem notebooku

vizualREV

Chcete si už konečně sami vybrat správný notebook? S výběrem vám pomůžeme a jednoduše vás provedeme krok za

krokem od základních vlastností, přes hlavní parametry, až po luštění inzerátu na internet

ovém obchodě nebo v letáku. V každé části navíc naleznete upozornění, na co si dát pozor, a jasné doporučení s výběrem.

Pokud si ani poté nebudete vědět rady, využijte naši poradnu, kde vám otázky zodpoví odborníci.

Více informací naleznete zde.

Zdroj: http://www.spravnynotebook.cz/

O Radek Švehla

Radek Švehla
Absolvent střední průmyslové školy elektrotechnické. Po ukončení studia se ve své profesní kariéře vždy věnoval komunikačním a informačním technologiím. V posledních deseti letech pracoval pro nadnárodní distributorskou společnost TechData Distribution a byl členem českého zastoupení společnost Acer, významného světového výrobce výpočetní techniky. Aktualně pracuje ve společnosti ITveSkole.cz o.p.s., kde se díky svým bohatým zkušenostem v oblasti ICT podílí na tvorbě a výběru správných školních řešení směřujících k inovaci výuky za využití moderních technologií.