Úvodní stránka / Vzdělávání ITveSkole, o.p.s. / Zpráva o výsledcích šetření potřeb aktérů

Zpráva o výsledcích šetření potřeb aktérů

Česká školní inspekce vydává dokument zabývající se posouzením systému evaluace a monitoringu v České republice – Zprávu o výsledcích šetření potřeb aktérů se zaměřením na problematiku hodnocení ve vzdělávání.

Tisková zpráva ( 222 kB )

Zpráva o výsledcích šetření potřeb aktérů ( 782 kB )

Příloha: Technická zpráva z šetření ( 244 kB )

Zdroj: AUTOR NEUVEDEN. MŠMT [online]. [cit. 27.11.2013]. Dostupný na WWW: http://www.csicr.cz/cz/O-nas/Mezinarodni-setreni/Posouzeni-systemu-evaluace-a-monitoringu-v-CR/Zprava-o-vysledcich-setreni-potreb-akteru