Úvodní stránka / Produkty a řešení / Ještě lepší Zoner Photo Studio pro Android

Ještě lepší Zoner Photo Studio pro Android

(Brno, 10. července) Od vydání Zoner Photo Studia pro Android neuplynuly ani dva měsíce a máme tady již druhý update této aplikace pro práci s fotografiemi. Vývojáři ZONER software plní své přísliby a přicházejí s velkou dávku nových funkcí, vybraných na základě zpětné vazby uživatelů.

“Vydáním pro nás vývoj aplikace nekončí, právě naopak.“  vyjádřili se vývojáři při vypuštění aplikace koncem května a svůj závazek opravdu splnili. Již čtyři dny po vydání se objevil první update, který obsahoval mimo jiné češtinu. ”Původně jsme měli v úmyslu vydat aplikaci pouze v anglickém jazyce, naši uživatelé nás  však přesvědčili, že česká verze má smysl. Zoner Photo Studio pro Android tvoříme ve spolupráci s nimi, náš cíl není nic menšího než nejlepší aplikace pro práci s fotografiemi,”  říká Jan Kupčík, produktový manažer ZONER software.
K tomu má Zoner Photo Studio dobře nakročeno, jde poznat, že práce neustaly a verze z dnešního dne má v sobě funkce po kterých volali uživatelé nejvíce – Ořez a srovnání horizontu, Změnu velikosti a Otočení fotografie. Otočení fotografie lze aplikovat dokonce hromadně.

K  původním  editačním  filtrům  přibyla  také  úprava  Zřetelnost,  ta  u  fotografie  zvyšuje  lokální  kontrast  – vytáhne celý obraz a lehce snímek doostří. Známá je uživatelům i tzv. Živost, která speciálním způsobem zvyšuje či snižuje sytost snímku a je výborná právě v kombinaci s funkcí Saturace.

K souhrnu původních a nových funkcí připočtěme vylepšené uživatelské rozhraní, větší sepětí se systémem, to, že je aplikace zcela zdarma, a opravdu dynamický vývoj a díváme se na jednu z nejslibnějších fotoaplikací pro Android. Zoner Photo Studio pro Android lze bezplatně stáhnout z Google Play, k jejímu spuštění potřebujete operační systém Android 4.0 nebo novější.

ZONER  software  je  autoritou  v  oblasti  digitální  fotografie.  Přes  deset  let  přináší  řešení  pro  fotografy,  od  v  České republice nejpopulárnějšího fotografického programu Zoner Photo Studio přes stejnojmennou aplikaci pro Android po širokou nabídku fotopublikací a kurzů.

Kontaktní informace:
Jiří Vicherek
PR manažer, marketingové oddělení
ZONER software, a.s. | Nové sady 18 | 602 00 Brno
Tel.: +420 736 510 047 | e-mail: jiri.vicherek@zoner.cz
www.zoner.cz | www.milujemefotografii.cz

Zdroj: http://www.zoner.cz/zoner/press-room.aspx

O Radek Švehla

Radek Švehla
Absolvent střední průmyslové školy elektrotechnické. Po ukončení studia se ve své profesní kariéře vždy věnoval komunikačním a informačním technologiím. V posledních deseti letech pracoval pro nadnárodní distributorskou společnost TechData Distribution a byl členem českého zastoupení společnost Acer, významného světového výrobce výpočetní techniky. Aktualně pracuje ve společnosti ITveSkole.cz o.p.s., kde se díky svým bohatým zkušenostem v oblasti ICT podílí na tvorbě a výběru správných školních řešení směřujících k inovaci výuky za využití moderních technologií.