Úvodní stránka / Aktuálně / Netgear PTV3000 zajistí bezdrátový přenos vašeho obrazu

Netgear PTV3000 zajistí bezdrátový přenos vašeho obrazu

Nová generace adaptéru PTV3000 umožňuje bezdrátově zobrazit obsah displeje počítačů, tabletů či smartphonů na televizorech nebo projektorech ve Full HD rozlišení.

Netgear PTV300 zvládne přijímat obraz s rozlišením až Full HD (1080p) a využívá k tomu Intel WiDi nebo technologii Miracast, jíž disponují zařízení Asus Me302c, Asus Transformer T100, Google Nexus 4, HTC One, LG Optimus G, Samsung Galaxy S 3/4, Samsung Note 10.1, Sony Xperia T/Z a další. Kompletni seznam certifikovaných zařízení naleznete na http://www.wi-fi.org/certified-products-results?category=33.

Home

Promítání na bezdrátovém displeji (zobrazovacím zařízení) pomocí technologie Miracast

Miracast je technologie bezdrátového přenosu, kterou může počítač použít k promítání obrazovky na televizích, projektorech a přehrávačích datových proudů médií, které taky podporují technologii Miracast. Můžete ji využít ke sdílení toho, co právě na počítači děláte, k promítnutí prezentace nebo třeba hraní své oblíbené hry na větší obrazovce. Platí pro Microsoft Windows 8.1, Windows RT 8.1. a Android 4.2.

Připojení notebooku, tabletu či telefonu k adaptéru NETGEAR PTV3000 je stejně snadné jako klepnutí myší.

V případě problémů s instalací nás kontaktujte na rsvehla@itveskole.cz.

Zdroje:

http://www.tvfreak.cz/netgear-ptv3000-zajisti-bezdratovy-prenos-obrazu/5157
http://www.netgear.com/landing/stream/tv/#push2tv#overview
http://www.netgear.com/home/products/connected-entertainment/wireless-display-adapters/PTV3000.aspx
http://www.wi-fi.org/certified-products-results?category=33
http://winsupersite.com/windows-8/windows-81-miracast

O Radek Švehla

Radek Švehla
Absolvent střední průmyslové školy elektrotechnické. Po ukončení studia se ve své profesní kariéře vždy věnoval komunikačním a informačním technologiím. V posledních deseti letech pracoval pro nadnárodní distributorskou společnost TechData Distribution a byl členem českého zastoupení společnost Acer, významného světového výrobce výpočetní techniky. Aktualně pracuje ve společnosti ITveSkole.cz o.p.s., kde se díky svým bohatým zkušenostem v oblasti ICT podílí na tvorbě a výběru správných školních řešení směřujících k inovaci výuky za využití moderních technologií.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek