Úvodní stránka / Aktuálně / Představí se nejlepší digitální výukové objekty soutěže Domino ČR

Představí se nejlepší digitální výukové objekty soutěže Domino ČR

Národní institut pro další vzdělávání ve spolupráci s Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky pořádají finálové kolo III. ročníku celostátní soutěže digitálních výukových materiálů DOMINO ČR 2013.

Tato významná událost se uskuteční ve středu 11. prosince 2013 ve velkém sále MŠMT, Karmelitská 7, budova C 81, od cca 8:OO hodin. V rámci celodenního programu představí dvacítka učitelů z celé České republiky, která prošla sítěm regionálních kol souteže, výsledky své pedagogické práce. Akce bude ve 14:30 zakončena slavnostním vyhlášením vítězů a předáním cen. V porotě zasednou Mgr. Magdaléna Fiedlerová, NIDV, PaedDr. Václav Jašek, NIDV, Mgr. Dagmar Kocichová, PhDr. Ondřej Neumajer, Ph.D. a Mgr. Jaroslava Turková, MŠMT.

Ceny do soutěže věnovaly různé firmy a partneři, mj. i společnost BOXED, s.r.o.

O Gamba Robert

Gamba Robert
Vystudoval Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy v Praze, obor učitelství matematika-fyzika. Pracoval ve státní správě na pozici ředitele školského úřadu a vedoucího odboru školství krajského úřadu. Stál na počátku zavádění informačních technologií ve školství, dlouhodobě se věnuje problematice rozvoje lidských zdrojů a celoživotnímu vzdělávání. Je autorem řady úspěšných projektů z této oblasti (RISA Liberec, TECHYes, Trojlístek, Triangl,...) a studií z oblasti školství. Mezi jeho oblíbené aktivity patří vzdělávání dospělých, kolo a běžky.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek