Úvodní stránka / Produkty a řešení / Vzdělávací platforma einstein™

Vzdělávací platforma einstein™

einstein™ je nová platforma pro vzdělávání, která umožňuje objevovat přírodní jevy ve světě okolo nás. S platformou einstein™ se vzdělávání stává zážitkem a studenti i učitelé jistě ocení vše, co einstein™ nabízí: Experimenty a měření na bázi senzorů, interaktivní aktivity s multimédii a uživatelsky přívětivý software pro analýzu a zpracování dat.

einstein™ tablet

einstein ™ Tablet

Revoluce v přírodovědném vzdělávání

Experimenty,  měření,  objevování:  to  vše  a  mnohem  více  přináší  unikátní multifunkční zařízení, jediné svého druhu. Se vzdělávacím tabletem einstein™ máte vědeckou laboratoř hned po ruce. Tablet je určen zejména pro přírodovědné předměty, ale vzhledem ke své všestrannosti najde uplatnění i v dalších oblastech vzdělávání.

einstein™ tablet je dostupný ve dvou verzích:
• einstein™ tablet se 3 vestavěnými sensory (Mikrofon, Zrychlení & GPS)
• einstein™ tablet+, který je vybaven 8 vestavěnými sensory (Vlhkost, Tepová frekvence, Teplota, Světlo, UV, Mikrofon, Zrychlení a GPS)

Technické údaje

• Operační systém Android 4.2.1
  • Procesor ROCKCHIP Dvě jádra 1.2GHz
  • Velikost obrazovky Kapacitní 7″ (1024×600) Poměr stran 16:9
  • Webkamera Přední 0,3 Megapixelů Zadní 2,0 Megapixelů
  • Reproduktor 1W 8ohm
  • Připojení WiFi &  Bluetooth
  • Paměť Interní paměť 4 GB
  • 1GB RAM DDR3
  • Slot pro microSD karty (až 32 GB)
  • Porty AV out HDMI 1080p
  • Externí port pro senzory 4 x Mini USB Micro USB 1
  • Port Napájení AC / DC AC 110 ~ 240V (50/60Hz)
  • Vestavěná baterie Li-Polymer, 5000mAh / 7,4 V
  • Rozměry 200,5 x 143 x 17mm
  • Hmotnost 469 g

einstein ™ aktivity

Učení se hrou – S aktivitami einstein™ se slovní spojení „škola hrou“ stává skutečností. Multimediální aktivity zkombinované s měřením senzory Fourier byly pedagogy vytvořeny exkluzivně pro vzdělávací platformu einstein™. Svým vzdělávacím obsahem  se hodí do většiny kurikulí pro základní a střední školy.

Kde získat einstein™ aktivity?
einstein™ Activity Store™.  Mezinárodní e-shop.

Jak vytvorit vlastní einstein™ aktivity?
einstein™ Activity Maker™. Software pro vytváření nových aktivit s možností publikování v e-shopu  einstein™ Activity Store™.

einstein ™ LabMate ™

The einstein™ LabMate™+

Přemění tablet i počítač v bezdrátovou vědeckou laboratoř.

Praktické  měřící  rozhraní  einstein™ LabMate™ je ideální řešení pro školy, které již jsou vybaveny tablety či počítači.

Měřící rozhraní einstein™ LabMate™ je dostupné ve dvou verzích:
• einstein™ LabMate™+ se 6 vestavěnými senzory
• einstein™ LabMate™ bez vestavěných senzorů

Možnosti obou verzí einstein™ LabMate™:
• Snadné spárování s tablety a počítači díky technologii Bluetooth (případně přes USB)
• Kompatibilní se všemi senzory nové hi-tech řady Fourier
• Vzorkovací frekvence až 100 000 vzorků za sekundu
• Připojení až 8 externích senzorů Fourier najednou pomocí kabelů a rozšiřujících balíčků

einstein™ LabMate™+ obsahuje senzory:   Vlhkost, Světlo,  Tepová frekvence, UV,   Teplota,  Tlak,

Podporované operační systémy:

einstein™ LabMate™+

einstein ™ Senzory

Výuka přírodních věd zážitkem

Vzdělávací  platforma  einstein™ využívá  novou  generaci  senzorů Fourier s vylepšenými parametry: vyšší přesnost, větší rozsah hodnot a připojení mini-USB kabelem.

Školy již vybavené standardními senzory Fourier  je mohou používat dál, i se vzdělávací platformou einstein™ – k dispozici je jednoduchý adaptér.

Pro více informací o společnosti a produktech, navštivte webové stránky: http://fourieredu.cz

Zdroj: MORAVIA Europe spol. s r.o. Dostupný na WWW: http://www.fourieredu.cz/cz/id/169-cena-bett-2014

O Radek Švehla

Radek Švehla
Absolvent střední průmyslové školy elektrotechnické. Po ukončení studia se ve své profesní kariéře vždy věnoval komunikačním a informačním technologiím. V posledních deseti letech pracoval pro nadnárodní distributorskou společnost TechData Distribution a byl členem českého zastoupení společnost Acer, významného světového výrobce výpočetní techniky. Aktualně pracuje ve společnosti ITveSkole.cz o.p.s., kde se díky svým bohatým zkušenostem v oblasti ICT podílí na tvorbě a výběru správných školních řešení směřujících k inovaci výuky za využití moderních technologií.