Úvodní stránka / Aktuálně / Lenovo představuje elegantní All-in-One A530

Lenovo představuje elegantní All-in-One A530

Stylová novinka nabízí polohovatelný displej s vícerežimovou funkčností

Praha, 5. prosince 2013 – Společnost Lenovo představuje nový přírůstek do své rozrůstající se rodiny All-in-One počítačů. Štíhlý a prostorově úsporný A530 se díky svému elegantnímu vzhledu a vysokému výkonu rychle stane zábavním centrem jakékoliv domácnosti. Navíc se může pochlubit dotykovým polohovatelným displejem a vylepšeními, které v mnohém usnadňují práci s počítačem.

 

Lenovo A530 se vyznačuje široce nastavitelným displejem s možností náklonu od -5° do 90°. A530 tak lze využít jako tradiční počítač nebo díky 10bodovému multidotykovému displeji jako plochý, na stole ležící počítač pro hry a zábavu. 23palcový Full HD (1920×1080) 16:9 IPS displej se širokým pozorovacím úhlem je na svém nejširším místě tenký pouze 21,5 mm a ponechává si svůj nízký profil, i když je zcela sklopený na horní straně 32 mm tenké základny.

 

Celé zařízení je vestavěno do stylového celohliníkového šasi. Kombinace širokých pozorovacích úhlů, ploché obrazovky s vícerežimovou funkčností a tenký profil předurčují A530 do role ideálního produktivního desktopu, který se může jedním stisknutím transformovat do rodinného zábavního a herního centra.

 

Lenovo A530 je poháněn až čtvrtou generací procesorů Intel® Core™ i7, která poskytuje dostatek výkonu pro zvládnutí multimédií a her. Pro ukládání a sdílení si uživatelé mohou vybrat až 8 GB paměti DDR3, až 1 TB HDD nebo 1TB SSHD úložiště s integrovanou 8GB vyrovnávací pamětí SSD a využít výhod celé řady možností připojení, včetně integrovaného Bluetooth, Wi-Fi, čtečky paměťových karet 6v1, HDMI výstupních/vstupních portů pro připojení k dalším zařízením. S integrovanou DVD čtecí a zapisovací nebo Blu-Ray Disc mechanikou a Dolby Certified reproduktory udrží A530 krok s nejnovějšími filmy a hrami.

 

Lenovo A530 je dodáván s několika vylepšeními včetně systému pro zálohování souborů, Lenovo Rescue systémem a funkcí Lenovo Eye Distance System, která pomáhá omezit únavu očí.

Cena a dostupnost

Lenovo A530 bude dostupný v první polovině prosince za cenu od 31 777 Kč s DPH.

Celý článek naleznete zde.

Zdroj: http://shop.lenovo.com/cz/cs/news/view.html#733

O Radek Švehla

Radek Švehla
Absolvent střední průmyslové školy elektrotechnické. Po ukončení studia se ve své profesní kariéře vždy věnoval komunikačním a informačním technologiím. V posledních deseti letech pracoval pro nadnárodní distributorskou společnost TechData Distribution a byl členem českého zastoupení společnost Acer, významného světového výrobce výpočetní techniky. Aktualně pracuje ve společnosti ITveSkole.cz o.p.s., kde se díky svým bohatým zkušenostem v oblasti ICT podílí na tvorbě a výběru správných školních řešení směřujících k inovaci výuky za využití moderních technologií.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek