Úvodní stránka / Aktuálně / Nový Office 365 pro vysokoškoláky

Nový Office 365 pro vysokoškoláky

Nový Office 365 pro vysokoškoláky jen za 1999 Kč

Chceš v pohodě zvládat školu, mít zadarmo volání s kamarády i rodinou a získat o 20 GB větší úložiště na webu? V tom ti pomůže nová služba Office 365 pro vysokoškoláky, ve které za 1999 Kč získáš Office 2013 Professional pro dva počítače (PC nebo MAC), 60 minut měsíčně zdarma volání se službou Skype a 27 GB prostoru na webovém úložišti SkyDrive. K aktivaci budeš potřebovat platnou kartu ISIC.

Office 365 je předplatné na 4 roky, kde dostaneš Office 2013* pro dva počítače. Office Web Apps, a další zajímavé služby. Předplatné můžeš prodloužit, takže ti vystačí až na 8 let.

V rámci předplatného máš vždy nárok na aktuální verzi Office (získáváš průběžné aktualizace) a můžeš si instalovat libovolnou jazykovou verzi.

Každý měsíc se ti dobije 60 minut na místní i mezinárodní volání se Skype
(platí pro pevné linky, v některých zemích i mobily).

Pokud máš, nebo si založíš účet na SkyDrive, dostaneš s Office 365 k původním
7 GB dalších 20 GB prostoru. Můžeš tak snadno sdílet dokumenty se spolužáky, nebo s nimy třeba současně pracovat na jednom dokumentu.

* Aplikace, které jsou součástí předplatného: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher, Access

Chceš vidět, jak to funguje? Podívej se na krátké video.

Více na www.officedomu.cz

Zdroje:

O Radek Švehla

Radek Švehla
Absolvent střední průmyslové školy elektrotechnické. Po ukončení studia se ve své profesní kariéře vždy věnoval komunikačním a informačním technologiím. V posledních deseti letech pracoval pro nadnárodní distributorskou společnost TechData Distribution a byl členem českého zastoupení společnost Acer, významného světového výrobce výpočetní techniky. Aktualně pracuje ve společnosti ITveSkole.cz o.p.s., kde se díky svým bohatým zkušenostem v oblasti ICT podílí na tvorbě a výběru správných školních řešení směřujících k inovaci výuky za využití moderních technologií.