Úvodní stránka / Produkty a řešení / Oblíbený český software ZDARMA: Stahujte bezplatně správce fotografií Zoner Photo Studio 15 Pro, jen do zítřejšího rána! [návod]

Český software pro snadnou správu a editaci fotografií můžeme do zítřejšího rána získat zdarma. Není v tom žádný háček, jen to musíte stihnout do 9.1. 9:00 hodin ráno. Jak na to?

Zoner Photo Studio patří ke špičce programů pro editaci a správu fotografií. Česká společnost Zoner software se v rámci snahy o rozšíření své aplikace mezi uživatele v USA rozhodla, že jí prostřednictvím webu Giveaway of the Day nabídne zdarma. Jediné co pro získání instalačního souboru musíte udělat, je navštívit následující odkaz a kliknutím na „Download Zoner Photo Studio 15 Pro now“ provést stažení.

• Stahujte: Zoner Photo Studio 15 Pro ke stažení zdarma
  • Funkce softwaru jsme vám přiblížili v článku „Co nám přináší Zoner Photo Studio 15?
    Zoner Photo Studio 15 - rychlé úpravy

Jedná se o neomezenou licenci, která je určená pouze pro domácnosti a nekomerční užití. Program je v angličtině a volba jiného jazyka není možná, řešením je však podle diskuzních fór přeinstalování českým instalačním souborem. Zoner Photo Studio 15 Pro můžeme stahovat do zítřejšího rána, konkrétně do 9:00. Do stejné doby je podle všeho nutné provést i samotnou instalaci. Určitě to však za případné čekání stojí, jedná se totiž o druhou nejaktuálnější verzi softwaru, jehož cena se pohybuje kolem 1 499 Kč (Nejnovější verzí je Photo Studio 16).

V tuto chvíli jsou se stahováním problémy a dochází k výpadkům. Připravili jsme si proto pro vás krátký návod, jak jej úspěšně dokončit prostřednictvím bezplatného správce stahování.

Máte problémy se stažením? Víme jak na to

Zájem o placené věci zdarma je tradičně obrovský a tak se server giveawayoftheday.com potýká s problémy a výpadky. Nám se běžnou cestou přes prohlížeč instalační soubor stáhnout nepovedlo. Řešením bylo až stažení prostřednictvím správce stahování, konkrétně prostřednictvím bezplatného softwaru jDownloader. Do něj prostřednictvím sběrače odkazu vložte odkaz na soubor „http://www.giveawayoftheday.com/download/?id=48506“ a zahajte stahování.

jdownloader

I v prostředí downloaderu vám bude stahování vypadávat, rozdíl je však ten, že si bude software výpadky sám detekovat a po chvíli čekání automaticky naváže kde skončil. Vše tedy trvá trochu déle, ale alespoň se doberete ke zdárnému konci.

Zdroje: CD-R server s.r.o. [cit. 8.1..2014]. Dostupný na WWW: http://cdr.cz/clanek/zoner-photo-studio-15-zdarma-ke-stazeni

O Radek Švehla

Radek Švehla
Absolvent střední průmyslové školy elektrotechnické. Po ukončení studia se ve své profesní kariéře vždy věnoval komunikačním a informačním technologiím. V posledních deseti letech pracoval pro nadnárodní distributorskou společnost TechData Distribution a byl členem českého zastoupení společnost Acer, významného světového výrobce výpočetní techniky. Aktualně pracuje ve společnosti ITveSkole.cz o.p.s., kde se díky svým bohatým zkušenostem v oblasti ICT podílí na tvorbě a výběru správných školních řešení směřujících k inovaci výuky za využití moderních technologií.