Úvodní stránka / Aktuálně / Referenční školy blogují o využití tabletů ve výuce

Referenční školy blogují o využití tabletů ve výuce

Další důležitý krok v rámci  projektu Vzděláváme pro budoucnost – Referenční školy byl realizován. Odstartovali jsme blog Vzděláváme pro budoucnost na oblíbeném Metodickém portálu RVP (spravovaném Národním ústavem pro vzdělávání – NÚV).

V čem bude tento blog výjimečný? Na jednom místě budeme shromažďovat průběžná zjištění z projektu Referenčních škol, doporučení těch nejpovolanějších a v oblasti zavádění tabletů do výuky nejzkušenějších – ředitelů a učitelů Referenčních škol, které již úspěšně zavedly tablety do výuky. Blog bude tedy sloužit jako ucelený zdroj informací a rad školám, které o zavádění tabletů do výuky přemýšlí nebo je již pořídily a hledají příklady dobré praxe.

Více o blogu už se dozvíte v prvním příspěvku.

Zdroj: Microsoft pro školství  [cit. 7.1.2014]. Dostupný na WWW: http://blogs.technet.com/b/skolstvi/archive/2014/01/08/referen-n-237-koly-bloguj-237-o-vyu-it-237-tablet-ve-v-253-uce.aspx.

O Radek Švehla

Radek Švehla
Absolvent střední průmyslové školy elektrotechnické. Po ukončení studia se ve své profesní kariéře vždy věnoval komunikačním a informačním technologiím. V posledních deseti letech pracoval pro nadnárodní distributorskou společnost TechData Distribution a byl členem českého zastoupení společnost Acer, významného světového výrobce výpočetní techniky. Aktualně pracuje ve společnosti ITveSkole.cz o.p.s., kde se díky svým bohatým zkušenostem v oblasti ICT podílí na tvorbě a výběru správných školních řešení směřujících k inovaci výuky za využití moderních technologií.