Úvodní stránka / Aktuálně / Vyhraj einstein™ Tablet+ a spoustu dalších zábavných cen !!!

Vyhraj einstein™ Tablet+ a spoustu dalších zábavných cen !!!

Soutěž pro žáky, studenty a učitele

Zapoj se i ty!
Přihlaš svojí třídu a svého učitele do soutěže o vědecký tablet einstein™ a další prima ceny.

Jak na to?

Zodpověz tři jednoduché soutěžní otázky, vyplň přihlášku do soutěže a je to.

Co můžete vyhrát?

Hlavní cenou pro celou třídu je unikátní tablet einstein™, vybavený 8 vestavěnými senzory (vlhkost, puls, teplota, světelná intenzita, UV, mikrofon, zrychlení a GPS).

V jediném tabletu tak vyhrajete doslova vědeckou laboratoř, se kterou pak můžete provádět celou řadu zajímavých měření a experimentů!

Podrobnosti o tabletu einstein™ najdete zde.

Dále můžeš pro sebe vyhrát stylovou vědeckou kalkulačku HP SmartCalc 300s nebo nejvýkonnější vědeckou programovatelnou kalkulačku HP 35s v elegantním kovovém designu. Odměnou pro nejmladší soutěžící je vzdělavací kalkulátor Fiamo Math Professor. Pro učitele bude jako výhra připraveno školení na využití tabletu einstein™ a dalších školních experimentálních systémů ve výuce zdarma.

Pro koho je soutěž určena?

Soutěže se mohou zúčastnit studenti středních škol i žáci druhých stupňů základních škol. Vzhledem k povaze hlavní výhry se do soutěže mohou přihlásit pouze celé třídy společně s učitelem. Podmínkou je účast učitele, který má zájem tablet einstein ve výuce aktivně využívat. Není povinná účast třídního učitele, do soutěže se může zapojit např. učitel fyziky.

Kdy soutěž probíhá?

Nejzazší termín odeslání přihlášky je 10.2.2014. Předpokladaný termín školení je 24.2. nebo 26.2.2014 (výherci budou kontováni emailem).

Přihláška do soutěže

Pro přihlášení do soutěže vyplňte prosím oba formuláře níže. Bez kompletně vyplněné přihlášky není účast v soutěži bohužel možná. Položky označené * jsou povinné. Pokud nebudou všechny řádně zadány, přihlášení neproběhne.

Formuláře naleznete zde.

Zdroj: MORAVIA Europe spol. s r.o. – výhradní dovozce produktů Fourier do České republiky [cit. 15.1.2014]. Dostupný na WWW: http://fourieredu.cz/cz/id/166-soutez-pro-skoly

O Radek Švehla

Radek Švehla
Absolvent střední průmyslové školy elektrotechnické. Po ukončení studia se ve své profesní kariéře vždy věnoval komunikačním a informačním technologiím. V posledních deseti letech pracoval pro nadnárodní distributorskou společnost TechData Distribution a byl členem českého zastoupení společnost Acer, významného světového výrobce výpočetní techniky. Aktualně pracuje ve společnosti ITveSkole.cz o.p.s., kde se díky svým bohatým zkušenostem v oblasti ICT podílí na tvorbě a výběru správných školních řešení směřujících k inovaci výuky za využití moderních technologií.