Úvodní stránka / Aktuálně / Navštívili jsme – Integrated Systems Europe 2014

Navštívili jsme – Integrated Systems Europe 2014

V průběhu minulého týdne jsme navštívili tradiční výstavu se zaměřením na audio-vizualizační techniku  – Integrated Systems Europe 2014. Výstaviště každý rok přitahuje nejen nové výrobce, distributory, prodejce, konzultanty, ale stále více roste zájem koncových zákazníků z prostředí středních i velkých firem, pohostinství, sportu i vzdělávání.

Pokud jste neměli to štěstí a nemohli se zúčastnit, rádi bychom Vás seznámili s nejsilnějším trendem v oblasti interaktivní výuky. A to s novou technologií, kterou představila celá řada světových výrobcům projektorů: jako BenQ, Epson, Nec, Optoma, Hitachi….  Jedná se o technologie „finger touch„, která rozšiřuje možnost ovládání interaktivním perem o možnost ovládaní rukou.

Ilustrační video níže:

ISE 2014: BenQ Introduces Interactive Solutions Dual Screen with Finger Touch

Fotogalerie:

Ise_II

Ise_IV
ISE_10

ISE_6

ISE_V

Ise_III

ISE_7

ISE_11

Radek Švehla
ITveSkole.cz, o.p.s.
Amsterdam RAI, 5. února 2014

O Radek Švehla

Radek Švehla
Absolvent střední průmyslové školy elektrotechnické. Po ukončení studia se ve své profesní kariéře vždy věnoval komunikačním a informačním technologiím. V posledních deseti letech pracoval pro nadnárodní distributorskou společnost TechData Distribution a byl členem českého zastoupení společnost Acer, významného světového výrobce výpočetní techniky. Aktualně pracuje ve společnosti ITveSkole.cz o.p.s., kde se díky svým bohatým zkušenostem v oblasti ICT podílí na tvorbě a výběru správných školních řešení směřujících k inovaci výuky za využití moderních technologií.