Úvodní stránka / Aktuálně / ITveSkole.cz – nový katalog řešení

ITveSkole.cz – nový katalog řešení

Katalog_ITveSkole_Jaro_2014Vážení přátelé moderních ICT ve školství,

je mi potěšením se s vámi opět setkat u nového Katalogu řešení ITveSkole.cz pro jaro a léto 2014.

Nový katalog přináší mnoho zajímavých inovativních technologií, mezi nimi mají své důležité místo nové modely osvědčených interaktivních projektorů BenQ, které nově umožňují ovládat projekční plochu nejen
perem, ale i dotekem. Intenzivně rozšiřujeme nabídku řešení pro výuku koncept výuky 1:1 s využitím tabletů, stejně jako nabídku technologií a pomůcek pro výuku přírodovědných oborů nebo nabídku v oblasti vzdělávání (akreditované kurzy DVPP).

Těšíme se na spolupráci,

Ing. Luděk Heinz

výkonný a obchodní ředitel BOXED, s.r.o.

Katalog ke stažení:
Formát PDF: ico_pdf  Katalog ITveSkole.cz Jaro – léto 2014