Úvodní stránka / Produkty a řešení / einstein™Tablet+ získal ocenění EdTech Digest Cool Tool Award

einstein™Tablet+ získal ocenění EdTech Digest Cool Tool Award

einstein™Tablet+ wins the EdTech Digest
Cool Tool Award

EdTech Digest vyhlásil vítěze a finalisty EDTECH Digest Awards Program 2014 | Spirit of Innovation. Toto významné ocenění je udělováno vždy nejlepšímu řešení a nejlepší a nejbystřejší myšlence v dané oblasti vzdělávání a technologií.

V kategorii Nejlepší hardwarové řešení pro učebny Einstein ™ Tablet+ nejenom že vyhrál, ale také překonal výrobky od firem jako je Samsung, Epson, Belkin, BenQ a další.

Einstein ™ Tablet+ a MILAB™ byli oba finalisty v STEM řešení a v příslušné kategorii řešení Mobile App.

Cool Tool awards oceňují nově vznikající technologii, založenou na řešení pro vzdělávání. Úplný seznam letošních oceněných finalistů a vítězů naleznete na http://www.edtechdigest.com.

O Radek Švehla

Radek Švehla
Absolvent střední průmyslové školy elektrotechnické. Po ukončení studia se ve své profesní kariéře vždy věnoval komunikačním a informačním technologiím. V posledních deseti letech pracoval pro nadnárodní distributorskou společnost TechData Distribution a byl členem českého zastoupení společnost Acer, významného světového výrobce výpočetní techniky. Aktualně pracuje ve společnosti ITveSkole.cz o.p.s., kde se díky svým bohatým zkušenostem v oblasti ICT podílí na tvorbě a výběru správných školních řešení směřujících k inovaci výuky za využití moderních technologií.