Úvodní stránka / Produkty a řešení / einstein™Tablet+ získal ocenění EdTech Digest Cool Tool Award

einstein™Tablet+ získal ocenění EdTech Digest Cool Tool Award

 

einstein™Tablet+ wins the EdTech Digest
Cool Tool Award

EdTech Digest vyhlásil vítěze a finalisty EDTECH Digest Awards Program 2014 | Spirit of Innovation. Toto významné ocenění je udělováno vždy nejlepšímu řešení a nejlepší a nejbystřejší myšlence v dané oblasti vzdělávání a technologií.

 V kategorii Nejlepší hardwarové řešení pro učebny Einstein ™ Tablet+ nejenom že vyhrál, ale také překonal výrobky od firem jako je Samsung, Epson, Belkin, BenQ a další.

 Einstein ™ Tablet+ a MILAB™ byli oba finalisty v STEM řešení a v příslušné kategorii řešení Mobile App.

 Cool Tool awards oceňují nově vznikající technologii, založenou na řešení pro vzdělávání. Úplný seznam letošních oceněných finalistů a vítězů naleznete na http://www.edtechdigest.com.

O Radek Švehla

Radek Švehla
Absolvent střední průmyslové školy elektrotechnické. Po ukončení studia se ve své profesní kariéře vždy věnoval komunikačním a informačním technologiím. V posledních deseti letech pracoval pro nadnárodní distributorskou společnost TechData Distribution a byl členem českého zastoupení společnost Acer, významného světového výrobce výpočetní techniky. Aktualně pracuje ve společnosti ITveSkole.cz o.p.s., kde se díky svým bohatým zkušenostem v oblasti ICT podílí na tvorbě a výběru správných školních řešení směřujících k inovaci výuky za využití moderních technologií.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek