Úvodní stránka / Aktuálně / OneNote zdarma

OneNote zdarma

Poznámkový blok OneNote, přístupný odkudkoliv z Internetu, můžete využívat zcela zdarma.

Popis

Microsoft OneNote je váš digitální poznámkový blok pro zaznamenávání všeho důležitého ve vašem životě. Můžete zapisovat svoje myšlenky, uchovávat záznamy ze posluchárny nebo ze schůzky, rychle přidávat výstřižky z webu, vytvářet seznamy úkolů i kreslit a načrtnout svoje nápady. OneNote je univerzální místo, kde můžete uchovávat a organizovat cokoliv. Ať už jste doma, v kanceláři nebo na cestách, vaše poznámky můžou cestovat s vámi. Automaticky se ukládají a synchronizují v cloudu, takže na všech zařízeních máte vždycky ty nejnovější informace. Sdílejte poznámky s přáteli a kolegy. Plánujte si dovolené, sdílejte zápisy ze schůzek nebo přednášek s lidmi kolem vás. Nyní je OneNote dostupný po omezenou dobu zdarma Klikněte na To se mi líbí na našem Facebooku, sledujte nás na Twitteru nebo navštivte náš blog, kde najdete nejnovější zprávy: facebook.com/OneNote twitter.com/msonenote onenote.com

Funkce

• Vytváření seznamů – rychle si sestavte seznamy úkolů se zaškrtávacími políčky.
  • Kreslení a psaní – pomocí pera zařízení nebo prstu si kreslete do poznámek.
  • Pořizování snímků – fotoaparátem v zařízení si vyfoťte, co potřebujete, a fotky si pak přidejte do svých poznámek, text na obrázcích bude možné prohledávat díky OCR.
  • Skenování tabulí a dokumentů – použijte fotoaparát ve vašem zařízení, obrázky se automaticky oříznou a vylepší.
  • Sdílení do OneNotu – pomocí možnosti Sdílet na panelu Ovládací tlačítka můžete vložit obsah do OneNotu.
  • Poslední poznámky a miniatury stránek – pomocí náhledů stránek a díky umístění posledních poznámek nahoře můžete svoje poznámky rychle najít.
  • Hledání – OneNote spolupracuje s vyhledáváním ve Windows, takže vždycky najdete poznámky, které hledáte.
  • Sdílení – pomocí ovládacího tlačítka Sdílet ve Windows 8 můžete posílat poznámky přátelům e-mailem.
  • Přichycené zobrazení – používáte Lync a chcete něco zjistit z webu nebo jiné aplikace? Přichyťte Lync na stranu obrazovky a můžete pracovat na více úkolech najednou a používat obě aplikace současně.
  • Papír – dělejte si poznámky na čistém, čtverečkovaném nebo linkovaném pozadí.
  • Vlastní formátování – uspořádejte si poznámky pomocí tabulek, odrážek, barev a dalších možností.

O Jiří Pešan

Jiří Pešan