Úvodní stránka / Aktuálně / Jarní série konferencí „Vzděláváme pro budoucnost“ odstartovala v Karlových Varech

Dnes v krajském městě Karlovy Vary odstartovala jarní série konferencí  projektu „Vzděláme pro budoucnost“. Přínášíme Vám krátke ohlednutí z prvního dne, kdy ředitelé škol, ICT koordinátoři i pedagogové získali nejaktuálnější informace k problematice začleňování dotykových zaření do života školy.

DSC_6865

DSC_6933

Všichni účastnici byli aktivní součástí témat jako výua 1:1, individualiazace či BYOD.

DSC_6886

DSC_6955

Zkušenější pedagogové předávali kolegům své první poznatky s výukou pomocí tabletů u nich na škole.

DSC_6876

DSC_6878

Zástupci společnosti Microsoft Česká republika společně s lektory ITveSkole.cz o.p.s. představili celou řadu zajímavých aplikací i využití již hotový digitálních učebních materiálů „DUM“ při výuce pomocí dotykových zařízení. DSC_6940

DSC_6957

Účastníci konfrence získali i celou řadu inspirací na partnerských stáncíh výrobců.

DSC_6882

DSC_6902

DSC_6917

Těšíme se na setkání s vámi v dalších krajských městech:

26.3. – Ústí nad Labem / KÚ Ústí nad Labem – sál zastupitelstva
27.3. – Liberec / KÚ Liberec – konferenční sál
1.4. – Olomouc / Hotel Clarion
2.4. – Jihlava / KÚ Jihlava – sál zastupitelstva
3.4. – Brno / SPŠ Čichnova – hlavní sál
8.4. – Hradec Králové / Nové Adalbertinum
9.4. – Praha / Národní technická knihovna

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na adrese roadshow@icstic.cz nebo použijte telefonní číslo 261 197 468.

O Radek Švehla

Radek Švehla
Absolvent střední průmyslové školy elektrotechnické. Po ukončení studia se ve své profesní kariéře vždy věnoval komunikačním a informačním technologiím. V posledních deseti letech pracoval pro nadnárodní distributorskou společnost TechData Distribution a byl členem českého zastoupení společnost Acer, významného světového výrobce výpočetní techniky. Aktualně pracuje ve společnosti ITveSkole.cz o.p.s., kde se díky svým bohatým zkušenostem v oblasti ICT podílí na tvorbě a výběru správných školních řešení směřujících k inovaci výuky za využití moderních technologií.