Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Další aktualizace Office Online

Další aktualizace Office Online

Office Online získaly další velkou aktualizaci. Excel Online nyní podporuje VBA soubory, funkci Tell Me a práci s komentáři. Ve Word Online nově můžete upravovat komentáře, zjednodušila se práce se záhlavím a zápatím a vylepšena byla i práce se seznamy. V PowerPointu Online byla zdokonalena práce s textem a také zlepšen celkový výkon aplikace a přehrávání videa, včetně možnosti přehrávat vložená videa z YouTube. A nakonec OneNote Online – zde byla nově přidána podpora pro tisk poznámkových bloků.

Zdroj: KLATOVSKÝ, Karel. O technologiích Microsoft (nejen) ve školách…. [online]. [cit. 16.4.2014]. Dostupný na WWW: http://www.klatovsky.cz/2014/04/dalsi-aktualizace-office-online.html