Úvodní stránka / Konference a aktivity / Mobilní aplikace roku 2014 – vyhlášení

Mobilní aplikace roku 2014 – vyhlášení

Uvidíte, jaké nejlepší appky napříč všemi operačními systémy se za poslední rok urodily. Přijďte se potkat s vývojáři nejúspěšnějších aplikací, zjistit, jaké aplikace stojí za stažení a co je v českém vývojářském rybníku nového.

Ozdobou a průvodkyní celého večera bude Alžběta Trojanová.

Alžbětu Trojanovou můžete znát z pořadu Re-Play na Prima Cool, který už čtvrtým rokem moderuje. O hrách píše přes deset let a samotnému hraní se věnuje od dětství. Mobilní aplikace a především ty herní jsou jí tak velmi blízké.

Doplňující informace:Termín: 18. 6. 2014, 18:00 – 21:00
Cena: 496 CZK, bez DPH

Více informací a registrace zde.

Zdroj obrázku: <a href=’http://cz.123rf.com/profile_rasslava‘>rasslava / 123RF Reklamní fotografie</a>