Úvodní stránka / Konference a aktivity / Konference ICT ve sportu 2014

Konference ICT ve sportu 2014

Odborná konference s doprovodnou výstavou o elektronických nástrojích ve sportu. Akce je určena všem, kteří chtějí zlepšit své sportovní výkony, ale i těm, kteří se zajímají o novinky ze spojení světa sportu a nových technologií. Jedná se o konferenci s doprovodnou výstavou o elektronických nástrojích ve sportu.

Akce je určena všem, kteří chtějí zlepšit své sportovní výkony, ale i těm, kteří se zajímají o novinky ze spojení světa sportu a moderních technologií.

Obsah konference:

• Moderní technologie ve sportu
  • Optimalizace tréninku
  • Sporttestery, monitoring zdravotního stavu, krokoměry, GPS, kompasy
  • Strava sportovce
  • Doping
  • Zneužití moderních technologií ve sportu
  • Ekonomika, management a marketing ve sportu
  • Bezpečnost ve sportu
  • Sociální sítě, média a sport
  • Sportovní medicína
  • ICT, sport a móda