Úvodní stránka / Konference a aktivity / Veletrh nápadů učitelů fyziky 19

Veletrh nápadů učitelů fyziky 19

Tradiční celostátní konference učitelů fyziky všech stupňů škol a pracovníků v oblasti fyzikálního vzdělávání zaměřená zejména na experimenty využitelné ve výuce. Jde o konferenci s mezinárodní účastí.

Místo konání: Gymnázium Cheb
Datum konání:  29. srpna 2014 – 9:0031. srpna 2014 – 14:00
Forma akce: konference
Vernier LabQuest 2                                                                               Ilustrační foto