Úvodní stránka / Aktuálně / Windows 8 Apps pro učitele a studenty

Windows 8 Apps pro učitele a studenty

Každý den se v katalogu aplikací Windows Store objevují nové a nové aplikace, které se dají využít ve školách.

Získejte přehled o celesvětově nejpoužívanějších aplikacích zde nebo v anglicky psané příručce z dílny společnosti Microsoft.

planeta aplikací

Tým portálu DUMy.cz připravil pro všechny české pedagogy novou funkci – Planetu aplikací, která umožňuje snadné vkládání odkazů na aplikace vhodné pro využití ve výuce včetně jejich náhledů, popisů a příkladů využití.

Více o Planetě aplikací zde.

O Radek Švehla

Radek Švehla
Absolvent střední průmyslové školy elektrotechnické. Po ukončení studia se ve své profesní kariéře vždy věnoval komunikačním a informačním technologiím. V posledních deseti letech pracoval pro nadnárodní distributorskou společnost TechData Distribution a byl členem českého zastoupení společnost Acer, významného světového výrobce výpočetní techniky. Aktualně pracuje ve společnosti ITveSkole.cz o.p.s., kde se díky svým bohatým zkušenostem v oblasti ICT podílí na tvorbě a výběru správných školních řešení směřujících k inovaci výuky za využití moderních technologií.