Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Windows 8.1 in Education – aktualizovaná příručka

Windows 8.1 in Education – aktualizovaná příručka

V těchto dnech vyšla aktualizovaná verze anglicky psané příručky o využití operačního systému Windows 8.1 ve vzdělávání. V ní najdete mimo jiné i tyto informace:

• jak využít vlastnosti a funkce systému Windows 8.1 ve škole
  • jaké jsou rozdíly mezi Windows 8 a Windows 8.1
  • jak využívat cloudové služby při vzdělávání
  • a mnoho dalších zajímavých informací a námětů
E-book si můžete prohlédnout nebo rovnou stáhnout zdarma na následující adrese

Zdroj: KLATOVSKÝ, Karel. O technologiích Microsoft (nejen) ve školách…. [online]. [cit. 6.8.2014]. Dostupný na WWW: http://www.klatovsky.cz/2014/08/windows-81-in-education-novy-ebook.html