Úvodní stránka / ICT a vše kolem / Využití Office 365 ve škole

Využití Office 365 ve škole

To, že služba Office 365 není jen emailové a komunikační řešení, už asi většina z vás ví. Každopádně mnozí si ani nedokážou představit, co všechno Office 365 umí a hlavně, jakým způsobem se to dá využít při procesu vzdělávání ve škole. Kolegové z Microsoftu v Jihoafrické republice dali dohromady následující anglicky psané informace a scénáře se zaměřením právě na to, jak Office 365 ve škole využít.

Office 365 for Education Provisioning Guide

Communication with email, contacts and calendar
Productivity with Office Online and OneDrive (Využití služeb Office Online a OneDrive)
Connect with the world using Lync and instant messaging