Úvodní stránka / Aktuálně / Nový Katalog řešení ITveSkole.cz – Podzim 2014

Nový Katalog řešení ITveSkole.cz – Podzim 2014

Katalog_ITveSkole_Podzim_2014Připravili jsme pro Vás širokou paletu inspirací pro inovaci výuky s využitím ICT technologií u Vás na škole. V minulém roce jsme společně s Vámi realizovali celou řadu zajímavých projektů a odzkoušeli si při realné výuce použití posledních technologických novinek v kombinaci s běžnými didaktickými pomůckami.
Aktuální katalog ITveSkole.cz Vám nabízí možnost seznámit se formou případových studií s nejnovějšími poznatky a trendy v oblasti konceptů výuky 1:1 při využití dotykových zařízení. Zkušenost z projektů Triangl ukázala, že pro rozvoj a podporu přírodních věd nepotřebujete nutně sofistikované měřící soustavy, ale například běžný smartphone či tablet.
Věříme, že jse nám v celé řadě případů podařilo vyvrátit mýty o nebezpečí a složitosti cloud prostředí, ale naopak díky službám jako Microsoft Office 365 jsme nastolili cestu sdílených dokumentů, legalizace software mimo školu či on-line komunikace i mimo území České republiky. Pokračujeme v rozvoji a podpoře on-line nástroje iTřída pro přímou i nepřímou. Portál DUMy.cz jsme v průběhu léta rozšířili o Planetu aplikací. Aktivitu, která pedagogům usnadňuje orienatci ve volbě správné aplikace a sdružuje pod sebou komonitu vytvařející obsah pro danou aplikaci. Připravili jsme pro Vás novou sérii akreditovaných kurzů, reagujícíh na potřeby škol z uplynulého školního roku.

Katalog ke stažení:

Formát PDF:   Katalog ITveSkole.cz  – Podzim 2014

O Radek Švehla

Radek Švehla
Absolvent střední průmyslové školy elektrotechnické. Po ukončení studia se ve své profesní kariéře vždy věnoval komunikačním a informačním technologiím. V posledních deseti letech pracoval pro nadnárodní distributorskou společnost TechData Distribution a byl členem českého zastoupení společnost Acer, významného světového výrobce výpočetní techniky. Aktualně pracuje ve společnosti ITveSkole.cz o.p.s., kde se díky svým bohatým zkušenostem v oblasti ICT podílí na tvorbě a výběru správných školních řešení směřujících k inovaci výuky za využití moderních technologií.