Úvodní stránka / Produkty a řešení / Tři perfektně vybavené Laboratoře

www.gymcv.cz

Kontaktní osoba:

Mgr. Jaroslav Zahrádka Ředitel

Škola je jednou z největších a nejstarší v kraji. Poskytuje všeobecné vzdělání ve čtyřletém nebo šestiletém studium v současné době pro 533 žáků.

Výchozí stav:

• Dvě zastaralé laboratoře Fyziky a Biologije vybavené ze 70tých let.
  • Jedna učebna Geografie-standartní učebna bez ICT Techniky
  • Škola bez pokrytí Wi-fi signálem

UčebnaPožadavky na dodávku ICT:

Zásadní modernizace ICT infrastruktury:

• Vybudování LAN a WLAN infrastruktury v laboratořích a učebny geografie zabudované do dodaného nábytku a instalované pevně v podlaze.
  • Instalace podružných datových rozvaděčů v každé laboratoři včetně instalace a nastavení switchů.
  • Vytvoření inteligentní Wi-fi sítě ve vybraných prostorách školy.
  • Kompletní instalace a nastavení operačního systému a dodaného SW

Realizace:

Realizace probíhala souběžně s rekonstrukcí rozvodů vody, elektřiny a plynu .Datové kabely byly pokládány do podlahy a vedeny pod omítkou do rozvaděčů.Veškeré datové spoje byly ověřeny certifikovaným měřícím přístrojem.

Byla provedena montáž rozvaděčů a instalace aktivních prvků v rozvaděčích. Souběžně probíhala i instalace inteligentní wi-fi ,kterou byla pokryta 70% školy.Byla provedena konfigurace a zaškolení IT správce.V místě instalace jsme provedli image dodaváných PC a Notebooků byla provedena instalace výukového SW v učebně geografie

Učebna_2Stav po realizaci:

Tři perfektně vybavené laboratoře ICT technikou a datovou infrastruktůrou dle zadání ve Výběrovém řízení. Předinstalované PC a Noteboky připravené k práci laboratořích. Vybudována interligentní wi-fi s centrální správou, roumingem uživatelů a možnosti vytvoření až 4 SSID.

O Jiří Pešan

Jiří Pešan