Úvodní stránka / Aktuálně / Úvodní seminář pro vedoucí pracovníky MŠ

Úvodní seminář pro vedoucí pracovníky MŠ

logoSeminář proběhl 3. – 4. 10 2014 v příjemném prostředí hotelu Benica v Benešově. Semináře se zúčastnili vedoucí pracovníci všech školek zapojených do projektu EU „Jak co funguje“.

Pro účastníky byl připraven zajímavý program, během kterého proběhly i dva akreditované kurzy zabývající se polytechnickou výchovou a ICT z pohledu ředitelů školských zařízení.

IMG_3065

Během těchto dvou plně nabitých dnů se všichni seznámili s harmonogramem projektu, klíčovými aktivitami a dalšími informacemi nutnými pro zdárný průběh projektu.

Velmi přínosné pro všechny byly workshopy s lektory jednotlivých kurzů a technickými pracovníky firmy Boxed, s.r.o., kteří s jednotlivými vedoucími pracovníky školek nebo jejich zástupci individuálně zkonzultovali další průběh projektu tak, aby technická realizace a následné kurzy proběhly bez problémů a s ohledem na možnosti jednotlivých školek.

IMG_3117

Setkání se všem líbilo a všichni účastníci se těší na další spolupráci v rámci tohoto projektu, který má za hlavní cíl rozvíjet polytechnické myšlení dětí předškolního věku v mateřských školách.

Projekt „Jak co funguje“ může být realizován díky spolufinancování Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

opvk-logo-barva