Úvodní stránka / Aktuálně / Úvodní seminář pro vedoucí pracovníky MŠ

Úvodní seminář pro vedoucí pracovníky MŠ

logoSeminář proběhl 3. – 4. 10 2014 v příjemném prostředí hotelu Benica v Benešově. Semináře se zúčastnili vedoucí pracovníci všech školek zapojených do projektu EU „Jak co funguje“.

Pro účastníky byl připraven zajímavý program, během kterého proběhly i dva akreditované kurzy zabývající se polytechnickou výchovou a ICT z pohledu ředitelů školských zařízení.

IMG_3065

Během těchto dvou plně nabitých dnů se všichni seznámili s harmonogramem projektu, klíčovými aktivitami a dalšími informacemi nutnými pro zdárný průběh projektu.

Velmi přínosné pro všechny byly workshopy s lektory jednotlivých kurzů a technickými pracovníky firmy Boxed, s.r.o., kteří s jednotlivými vedoucími pracovníky školek nebo jejich zástupci individuálně zkonzultovali další průběh projektu tak, aby technická realizace a následné kurzy proběhly bez problémů a s ohledem na možnosti jednotlivých školek.

IMG_3117

Setkání se všem líbilo a všichni účastníci se těší na další spolupráci v rámci tohoto projektu, který má za hlavní cíl rozvíjet polytechnické myšlení dětí předškolního věku v mateřských školách.

Projekt „Jak co funguje“ může být realizován díky spolufinancování Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

opvk-logo-barva

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek