Úvodní stránka / Aktuálně / Ohlédnutí za Roadshow pro školy – Podzim 2014

Ohlédnutí za Roadshow pro školy – Podzim 2014

Na přelomu září a října se uskutečnil v rámci projektu „Vzděláváme pro budoucnost“ celorepublikový cyklus konferencí spolupořádaný ITveSkole.cz, o.p.s.

raodshow_podzim_2014

Program konferencí byl sestaven tak, aby všichni účastníci měli možnost vidět a případně si i vyzkoušet reálné ukázky inovace výuky s využitím moderních technologií.

Dopolední blok mimo jiné reagoval na aktuální potřeby škol seznámit se s vhodným zařízením do OP VK výzvy č. 51.

Čas oběda bylo možné kromě odpočinku využít pro diskuzi s partnery konference, kteří v předsálí prezentovali své produkty pro školy.

Odpoledne byl program rozdělen do několika workshopů, které byly zameřeny na různé využití tabletů ve výuce jako například použití tabletů v přírodovědných předmětech. V návaznosti na témata z  jarní série konferencí byli představeny další možnosti využívání sdílených dokumentů v podobě aplikace OneNote a rozšířené možnosti Office 365 v podobě elektronícké školní nástěnky.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Již nyní mají všichni členové realizačního týmu ve svých hlavách řadu nápadů, kterými naplní další cyklus konferencí, který se bude konat na jaro 2015. A to tak, aby byl opět zajímavý, inspirující a pro přítomné účastníky prospěšný v jejich práci.
Děkujeme všem za účast.

Těšíme se na další setkání.

Za realizátory tým ITveSkole.cz, o.p.s.

O Radek Švehla

Radek Švehla
Absolvent střední průmyslové školy elektrotechnické. Po ukončení studia se ve své profesní kariéře vždy věnoval komunikačním a informačním technologiím. V posledních deseti letech pracoval pro nadnárodní distributorskou společnost TechData Distribution a byl členem českého zastoupení společnost Acer, významného světového výrobce výpočetní techniky. Aktualně pracuje ve společnosti ITveSkole.cz o.p.s., kde se díky svým bohatým zkušenostem v oblasti ICT podílí na tvorbě a výběru správných školních řešení směřujících k inovaci výuky za využití moderních technologií.