Úvodní stránka / Aktuálně / Úvodní seminář pro ředitele partnerských škol projektu Dotkněte se inovací

Úvodní seminář pro ředitele partnerských škol projektu Dotkněte se inovací

IMG_5348Úvodní seminář pro ředitele partnerských škol projektu Dotkněte se inovací proběhl, a to ve dvou termínech – v Otrokovicích 14.–15. 10. 2014, v Praze 16.–17. 10. 2014. Této aktivity se účastnili i koordinátoři projektu jednotlivých škol.

Vedoucí pracovníci všech partnerských škol zde byli seznámení s cíli a harmonogramem právě startujícího projektu. Byly jim představeny všechny klíčové aktivity projektu, s kterými pak byli jednotlivými manažery seznámeni i detailně. Velký důraz byl kladen na jednotnou metodiku administrativy a také na legislativní rámec některých činností. Velký ohlas přinesla prezentace nastiňující možná úskalí výběrových řízení. Vedoucím pracovníkům škol byly dále představeny komunikační kanály sloužící ke snadnému a obousměrnému přenosu informací mezi školami a členy realizačního týmu. Tyto nástroje si navíc mohli všichni přímo vyzkoušet při praktických workshopech.

IMG_5361Soudě z aktivní atmosféry provázející oba semináře a i z osobních ohlasů některých účastníků věříme, že vstupní semináře svůj účel splnily a přinesly vedoucím pracovníkům všech zúčastněných škol všechny potřebné informace.

Všem děkujeme za účast a aktivní přístup.

Realizační tým projektu Dotkněte se inovací.

O Jiří Pešan

Jiří Pešan