Úvodní stránka / Aktuálně / Preventivní servis projektorů

Preventivní servis projektorů

V rámci projektu EU peníze školám bylo nainstalováno na 8000 kusů projektorů a interaktivních sestav a nyní se blíží konec záruky. Mnoho škol podcenilo pravidelnou udržbu a nyní musí vynaložit daloko vyšší částky za opravu než za pravidelný servis.

Na základě našich zkušeností doporučujeme  alespoň  jednou  ročně  nechat  veškeré  vybavení  zkontrolovat odbornou firmou.

Využijte našich profesionálních servisních služeb a prodlužte životnost vaší projekční a interaktivní techniky. Jsme  autorizovaným servisním partnerem společnosti BenQ pro oblast DLP projektorů, naši technici jsou rovněž proškolení  na většinu do škol dodávaných DLP i  LCD projektorů předních značek.

V RÁMCI PREVENTIVNÍHO SERVISU ZAJISTÍME NÁSLEDUJÍCÍ SLUŽBY:

Vyčištění projektoru od prachu
Seřízení obrazu projektoru
Kontrolu stavu lampy případně její výměnu
Kontrolu elektroinstalace vedoucí k projektoru a interaktivní tabuli – zajištění bezpečného provozu
Vyčištění prezentačních PC od prachu
Aktualizaci softwarových ovladačů interaktivních sestav
Kontrolu kotvení držáků  projektorů a instalovaných tabulí – zajištění překotvení v případě potřeby
Dovážení pojezdu tabule, promazání pohyblivých součástí
Jsme připraveni představit vám vhodné popisovače nebo čistící prostředky
Bezdrátový přenos obrazu mezi projektorem a tabletem nebo jiným mobilním dotykovým zařízením

V RÁMCI ZÁRUČNÍHO A POZÁRUČNÍHO SERVISU ZAJISTÍME NÁSLEDUJÍCÍ SLUŽBY:

Diagnostiku závad
Výměnu DMD čipu
Výměnu DLP color weel
Upgrade firmware
Výměnu instalované kabeláže případně její doplnění
Výměnu interaktivních per

Hodinová sazba za práci technika je 990,- Kč bez DPH. Cena náhradních dílů se řídí dle individuální kalkulace.

Kontaktujte nás, jsme tu pro vás

Jaroslav Kettner
Manažer Realizací
Email: jkettner@boxed.cz
Telefon: (+420) 222-268-500
Mobil: (+420) 606-071-364

O Radek Švehla

Radek Švehla
Absolvent střední průmyslové školy elektrotechnické. Po ukončení studia se ve své profesní kariéře vždy věnoval komunikačním a informačním technologiím. V posledních deseti letech pracoval pro nadnárodní distributorskou společnost TechData Distribution a byl členem českého zastoupení společnost Acer, významného světového výrobce výpočetní techniky. Aktualně pracuje ve společnosti ITveSkole.cz o.p.s., kde se díky svým bohatým zkušenostem v oblasti ICT podílí na tvorbě a výběru správných školních řešení směřujících k inovaci výuky za využití moderních technologií.