Úvodní stránka / Konference a aktivity / Integrated Systems Europe 2015

Integrated Systems Europe 2015

Stejně jako v posledních osmi letech proběhlo 10.-12. února v holanském Amsterdam RAI setkání předních výrobců audiovizualizační techniky, kteří zde prezentovali nejnovější technologie z různých oblastí koncových zákazníků,  z prostředí středních i velkých firem, sportu i vzdělávání.

Letošní veletrh potvrdil trend všude přítomného dotykového ovládání, poukázal i na příznivý vývoj cenové dostupnosti technologie dotykových obrazovek a představil nové možnosti interaktivních projektorů v podobě interaktivních zdi až se čtyřmy projektory. Měli jsme tu možnost porovnat nejnovější produkty světových značek  jako BenQ, Epson, Nec, Optoma, Hitachi, Sony, Panasonic …..  O mnoho další zajímavých technologiích se dočtete v dalších článcích, ale zejména se budeme snažit, aby se i naším prostřednictvím co nejvíce zajímavých novinek dostalo do vaší praxe.

Ilustrační foto:

WP_20150210_12_43_25_Pro

WP_20150210_15_28_05_ProWP_20150210_10_56_09_Pro

WP_20150210_12_53_18_Pro

Radek Švehla
ITveSkole.cz, o.p.s.
Amsterdam RAI, 12. února 2015

O Radek Švehla

Radek Švehla
Absolvent střední průmyslové školy elektrotechnické. Po ukončení studia se ve své profesní kariéře vždy věnoval komunikačním a informačním technologiím. V posledních deseti letech pracoval pro nadnárodní distributorskou společnost TechData Distribution a byl členem českého zastoupení společnost Acer, významného světového výrobce výpočetní techniky. Aktualně pracuje ve společnosti ITveSkole.cz o.p.s., kde se díky svým bohatým zkušenostem v oblasti ICT podílí na tvorbě a výběru správných školních řešení směřujících k inovaci výuky za využití moderních technologií.