Úvodní stránka / Aktuálně / Roadshow pro školy Vzděláváme pro budoucnost

Roadshow pro školy Vzděláváme pro budoucnost

3Jaro letošního roku představuje pro školy důležitý milník. Na straně jedné končí operační programy, ze kterých školy mohly financovat své projekty v období 2007-2015 a na straně druhé se otevírají výzvy nové, ze kterých budou školy moci čerpat prostředky v letech 2015-2020. Na našich, již tradičních, konferencích Vám pro inspiraci představíme zajímavé realizované projekty a představíme také příležitosti projektů, do kterých se budou moci školy nově zapojit. Během ukázkové hodiny představme možnosti spolupráce pedagoga s žáky i typy na zajímavé pomůcky, a to nejen z oblasti ICT.

Druhá část konference bude členěna do tří sálů, kdy jeden bude zaměřen na ukázky využití moderních digitálních technologií v našich školách, další sál bude zaměřen na ukázky možností moderních technologií pří výuce konkrétních předmětů, ve třetím sále budou realizovány praktické workshopy, kde si bude možné osvojit využití Office 365, OneNote nebo iTřídy pro každodenní praxi pedagoga.

Závěr konference bude patřit shrnutí a slosování cen věnovanými partnery konference. Partneři konference budou během celého dne v předsálí představovat svá řešení pro školy.

Podrobný program a registrace je ZDE

Těšíme se na setkání s Vámi, účast je bezplatná.