Úvodní stránka / Aktuálně / Roadshow pro školy Vzděláváme pro budoucnost

Roadshow pro školy Vzděláváme pro budoucnost

3Jaro letošního roku představuje pro školy důležitý milník. Na straně jedné končí operační programy, ze kterých školy mohly financovat své projekty v období 2007-2015 a na straně druhé se otevírají výzvy nové, ze kterých budou školy moci čerpat prostředky v letech 2015-2020. Na našich, již tradičních, konferencích Vám pro inspiraci představíme zajímavé realizované projekty a představíme také příležitosti projektů, do kterých se budou moci školy nově zapojit. Během ukázkové hodiny představme možnosti spolupráce pedagoga s žáky i typy na zajímavé pomůcky, a to nejen z oblasti ICT.

Druhá část konference bude členěna do tří sálů, kdy jeden bude zaměřen na ukázky využití moderních digitálních technologií v našich školách, další sál bude zaměřen na ukázky možností moderních technologií pří výuce konkrétních předmětů, ve třetím sále budou realizovány praktické workshopy, kde si bude možné osvojit využití Office 365, OneNote nebo iTřídy pro každodenní praxi pedagoga.

Závěr konference bude patřit shrnutí a slosování cen věnovanými partnery konference. Partneři konference budou během celého dne v předsálí představovat svá řešení pro školy.

Podrobný program a registrace je ZDE

Těšíme se na setkání s Vámi, účast je bezplatná.

O Petra Řezáčová

Petra Řezáčová
V roce 2003 absolvovala Fakultu strojní, ZČU v Plzni, obor strojírenská technologie a v roce 2007 ČVUT v Praze, obor učitelství odborných předmětů. Od roku 2011 studuje doktorské studium na Fakultě strojní v Plzni. V roce 2003 byla zaměstnána na VOŠ a SPŠ Strakonice jako učitelka odborných technických předmětů a od roku 2010 pracuje ve firmě BOXED s.r.o. jako školitelka.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vzdělávání ITveSkole.cz

  • Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

    Číst více »

Katalog řešení

  • Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

    Číst více »

Aktivity, konference

  • Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.

    Číst více »

Rolovat na počátek