Úvodní stránka / Aktuálně / Katalog ITveSkole.cz – Jaro 2015

Katalog ITveSkole.cz – Jaro 2015

iTřída Aktuální jarní katalog ITveSkole.cz  vám nabízí  zásadní novinkou a to zcela nové a inovované výukové   prostředí pro podporu výuky „iTřída“.  iTřída pomáhá učitelům učit zábavněji a efektivněji a umožňuje žákům, učitelům i rodičům tvořit a sledovat výuku odkudkoli a kdykoli. Reaguje na neaktuálnější  potřeby jako je možnost efektivního využítí vlastní tvorby a mnohé další.

Katalog ke stažení:
Formát PDF: ico_pdf  ITveSkole.cz_Produkt_Katalog_Jaro_2015

O Radek Švehla

Radek Švehla
Absolvent střední průmyslové školy elektrotechnické. Po ukončení studia se ve své profesní kariéře vždy věnoval komunikačním a informačním technologiím. V posledních deseti letech pracoval pro nadnárodní distributorskou společnost TechData Distribution a byl členem českého zastoupení společnost Acer, významného světového výrobce výpočetní techniky. Aktualně pracuje ve společnosti ITveSkole.cz o.p.s., kde se díky svým bohatým zkušenostem v oblasti ICT podílí na tvorbě a výběru správných školních řešení směřujících k inovaci výuky za využití moderních technologií.