Úvodní stránka / Aktuálně / ITveSkole.cz, o.p.s., nabízí výuku Čtenářských dílen

ITveSkole.cz, o.p.s., nabízí výuku Čtenářských dílen

ITveSkole.cz, o.p.s. nabízí všem školám kvalitní vzdělávání v oblasti čtenářské gramotnosti. Díky podpoře Ministerstva školství v rámci výzvy č. 56 máte jedinečnou příležitost si toto vzdělávání pořídit bez zatížení napjatého školního rozpočtu.

ČTENÁŘSKÉ DÍLNY

Znáte tento pojem? Jak byste ji začlenili do výuky? Jak byste zařadili prvky čtenářské gramotnosti do školního vzdělávacího programu? Na to vše vám odpoví náš kurz.

Kurz je veden interaktivně, účastníci si během semináře vyzkoušejí modelové příklady a modelové lekce, aktivně se zapojí do výuky. Co je ale důležité, absolvováním kurzu si účastníci vytvoří materiály využitelné pro potřeby svého školního vzdělávacího programu. Obsahem workshopu je metodický návod, jak pořídit výstupy do projektové šablony. Během kurzu budou účastníci vedeni ke splnění povinných výstupů z projektu.

Kurz sestává ze semináře a workshopu. Je určen učitelům prvního stupně na základní škole, učitelům českého jazyka na základní a střední škole, kteří mají zájem zavést čtenářské dílny jako prostředek ke zkvalitnění čtenářství a čtenářské gramotnosti.

Hodinová dotace: 4 h seminář + 4 h workshop. Maximální počet účastníků: 15. Upřesnění cílové skupiny: vzhledem k tomu, že s problematikou čtenářství a čtenářské gramotnosti se setkávají učitelé bez rozdílu aprobace, je možně seminář doporučit všem pedagogům.

Plánové místo konání: podle vašeho zájmu – u vás ve škole nebo v prostorách ITveSkole.cz.

Cena kurzu Pro školu „na klíč“ 16 900.- Kč za seminář a workshop. Samostatně objednaný seminář nebo workshop 8 900.- Kč. Vzdělávání realizováno přímo ve škole. Cena je kompletní včetně cestovného lektora.

! NABÍZÍME PROSINCOVÉ TERMÍNY doplňkových NAVAZUJÍCÍCH KURZŮ!

Váš zájem o účast na kurzu pro jednotlivce rádi uvítáme na mailu: skoleni@itveskole.cz

NAVAZUJÍCÍ VZDĚLÁVÁNÍ K ČTENÁŘSKÝM DÍLNÁM

Připravili jsme také mnohem pestřejší a velice zajímavou nabídku akreditovaného vzdělávání učitelů v oblasti zapojení informačních a komunikačních technologií do výuky čtenářské gramotnosti a dalších projektových aktivit škol. Uvedenými kurzy můžete učitel obohatit a doplnit výuku čtenářské gramotnosti.

Více informací a možnost registrace zde.

Cena kurzu pro JEDNOTLIVCE: 890.- Kč

Vzdělávání realizováno ve školících místech ITveSkole.cz – Praha, Brno, Liberec, Pardubice.

Cena kurzu pro ŠKOLU:  8 900.- Kč.

Máte zájem o naše kurzy?

Kontaktujte ITveSkole.cz, Marek Fiala vám pomůže vybrat správné řešení: mfiala@itveskole.cz, +420 727 902 489

O Gamba Robert

Gamba Robert
Vystudoval Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy v Praze, obor učitelství matematika-fyzika. Pracoval ve státní správě na pozici ředitele školského úřadu a vedoucího odboru školství krajského úřadu. Stál na počátku zavádění informačních technologií ve školství, dlouhodobě se věnuje problematice rozvoje lidských zdrojů a celoživotnímu vzdělávání. Je autorem řady úspěšných projektů z této oblasti (RISA Liberec, TECHYes, Trojlístek, Triangl,...) a studií z oblasti školství. Mezi jeho oblíbené aktivity patří vzdělávání dospělých, kolo a běžky.

iTřída

• 17601028_s

Původní český výukový systém iTřída ocení každý pedagog, který podporuje individuální výuku ve třídě i mimo ni.

GO8 - Vzděláváme pro budoucnost

• 16247901_s
    Přidejte se k nám na cestou výuky 1:1 za pomoci dotykových zařízení s operačním systémem Microsoft Windows 8.

• 3174196_m

Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

• 2825753_s

Inspirujte se a prohlédněte si katalogy našich partnerů, které jsou plné cenově dostupných řešeních vedoucí k inovaci výuky ve školách.

ICT plán školy

• ICT

ICT plán je nutná součást rozvoje moderní školy. Přečtěte si rady a důležité informace pro jeho tvorbu nebo využijte jedinečný online nástroj.

• Konference2
    Odborné konference věnované informačním a komunikačním technologiím a jejich využití ve vzdělávání.